Новий стройовий крок до військового параду відточують у президентському полку

Новий стройовий крок до військового параду відточують у президентському полку

Сьогодні, 25 лютого, в Окремому президентському полку імені гетьмана Богдана Хмельницького відбулося показове заняття з методики підготовки особового складу до військового параду з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України з врахуванням впровадження нового стройового кроку.

Про це повідомили в службі зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

Присутнім продемонстрували рух старого та нового стройового кроку одинично та у складі шеренг, парадного розрахунку. Військовослужбовці рухалися зі швидкістю 110 кроків за хвилину, а довжина кроку становила 70-80 см. Основною відмінністю стало те, що тепер військовослужбовці, які рухаються стройовим кроком, підіймають ногу на 10-15 см від землі, замість раніше визначених 15-20 см.

Також на плацу Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького продемонстрували проходження урочистим маршем новим стройовим кроком у складі командної, прапороносної груп та парадного розрахунку з п’яти шеренг.

Основною метою заходу стало доведення до учасників заняття вимог керівних документів щодо організації та методики проведення занять зі стройової підготовки. А також відпрацювання єдиних поглядів та підходів щодо методики підготовки особового складу нового стройового кроку.

Читайте также:  Уперше американську систему імітаційного моделювання JCATS випробували курсанти-зенітники

Участь у заході взяли представники видів та родів Збройних Сил України та сектору безпеки та оборони України.