NS2 (NorthStream2) ПЕРЕВАЖИВ MH17?

NS2 (NorthStream2) ПЕРЕВАЖИВ MH17?

Айдер Муждабаєв:

Те, як т.зв. «Цивілізований» світ відреагував на збитий за наказом Путіна лайнер рейсу МН17, є найбільш точним його портретом. Голландці і німці 7 років бояться назвати російський рейх державою-терористом, хоча знали, хто збив літак із їхніми громадянами вже за 5 хвилин після «катастрофи».

І ніколи не назвуть, бо тоді ж треба припиняти з росією всі стосунки, упроваджувати «смертельні» санкції, а як же NS2 та інші «взаємовигідні» проєкти?

Малайзія тим часом просто продала своїх громадян за пальмову олію, яку в неї на корню купують росіяни, щоб годувати свій скот.

І, знаєте, мені здається, що малайці чесніші за європейців. Бо вони не кажуть нічого про базові права людини, закони, демократичні цінністі тощо.

Uk0Canada:

Немцы — это да, они вообще россиянами постоянно очаровываются «brother from another mother», так сказать. А вот голландцы — не согласен. В частности, из последнего, Рютте вместе с поляками и балтийцами очень категорично выступил против недавних предложений Меркель и Макрона налаживать общение с р@шкой.

Читайте также:  “Забороненого” Моргенштерна знову помітили на Хрещатику.

То, что правосудие двигается со скоростью улитки — это да, но «простые решения» и «всем и так все понятно» — это про дикую страну. В цивилизованных странах есть процесс и его медлительность — обратная сторона медали. Преимуществом же является точность, беспристрастность и безоговорочность.

DoriN1987:

Нажаль через бюрократію у Європі проходить багато часу між подією та реакцією, і за цей час — багато чого відбувається. В тому числі і корупціонні потуги московитів, через що увесь час хтось намагається продати ідею про хорошого московита.

Можливо було б добре, якщо б міжнародні відносини працювали так, але вони так не працюють не тільки в випадку з Россією, а загалом. Найбюільш близький випадок зі свіжої історії — налагодження відносин з Кадаффі, після того, як він визнав свою відповідальність за Локербі.

Загалом перемогу економічних інтересів та realpolitik над принципами ми бачимо у відносинах з Китаєм, Саудівською Аравією, деякими африканськими диктатурами, тощо. Але разом з тим декларація принципів демократичними країнами не є порожнім звуком. Вони все ж таки певною міру керуються ними на відміну від Китаю чи РФ.

Читайте также:  Как жена Хомчака землей ВСУ приторговывала..

Це можна вважати ліцемірством, і казати, що краще вже Малайзія. Але ні, насправлі, це краще ніж нічого. Це не тільки має певні практичні результати зараз, але є потенціалом для подальшіх змін, бо це значить, що дії, скажімо, німецького уряду критикують за недостатнє слідування принципам. І це робитсья в самій Німечинні також. І більш принципові в цьому питанні зелені можуть увійти в наступну коаліцію.

Насправді ліцемірство краще ніж «все або нічого», бо «все або нічого» це насправді просто нічого, це російська парадигма цінічної геополітики, де кожен сам за себе, томущо всі брешуть, справжньної демократії не має і т.д. і т.п.