Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

О бєдном гусарє замолвітє слово.

На ютюбі є багато відосів, де хтось там з гостей Шустера каже йому, що він «маніпулятор» і потім йде крупний план Савіка, де він з очима ображеного лабрадора каже:

«Так а де маніпуляція? Де я маніпулюю? Доведіть? Ой, як не гарно так говорити…».

І тільки чоловіча витримка та загартований характер не дає сльозі розрізати тональний крем на обличчі Савіка.

А от тут оба – Савік на своїй сторінці пише пост.

Цікавий такий. Про петицію до Президента з вимогою «Повернути Шустера на Українське ТБ».

І тут питання – петиція – це офіційна форма спілкування громадян з Президентом. Коли вона набирає необхідну кількість голосів (25.000) Президент має відреагувати офіційно по суті петиції. І що, на думку Шустера, має зробити Президент?

  • Якщо Президент офіційно звернеться до українських телеканалів з вимогою «почути Д̶о̶н̶б̶а̶с̶ підписантів петиції» та пустити до себе Шустера – то він порушить закон.
  • Якщо офіційно звернеться на свій власний «5 Канал» з тією ж вимогою – то він порушить закон.

Питання – чи не розуміє цього Шустер, коли пише таке на своїй сторінці у ФБ?

Точно розуміє. Він точно розуміє, що ця петиція не буде мати жодних юридичних наслідків. Більше того, кількість підписантів на даний момент (470 підписів) говорить про те, що вона може взагалі не набрати необхідної кількості голосів і не буде розглянута.

Але Шустер все одно пише про це пост. Пост, який УВАГА!!! набирає 2100 лайків (станом на 20-30 29 березня) та 629 шерів. Але я нагадаю, що при цій кількості лайків та шерів петицію підписало всього 470 чоловік!!!

  • І тепер питання – так а навіщо Шустер постить про петицію, яка не може мати юридичних наслідків?
  • Хто ті люди, що лайкайють пост, але не підписують петицію?
  • Чому людей більше турбує не присутність «Шустер LIVE» в ефірі, а «боротьба Савіка з Президентом за «присутність Шустер LIVE в ефірі»?

Ну і трошки Вікіпедії вам у стрічку: Маніпуляція – політичний прийом, спосіб, що впливає на поведінку індивіда (ключової особи держави) чи групи осіб (партії) у суспільстві.

 

Денис Пятигорец