Обіцянки від Зеленського.

Вова , де обіцяні 40 відсотків зростання ВВП, де зниження тарифів, зарплати в 4000 баксів? Падіння внутрішнього валового продукту (ВВП) України в січні-квітні сповільнилося до 0,2% з 2% за підсумками березня, Мінекономіки.Не може бути! Шмигаль говорив про зростання … Порошенко за версією бєнєГ+Г нещадно крав з бюджету, але економіка росла на 3-5% в рік … а при нових ЗЕлітцах маємо повний провал в економіці.

Обіцянки від Зеленського.

Вже і ціни на метали і зерно в світі побили всі можливі максимуми, а ВВП України як падало так і падає.»Ніякої катастрофи без траншу МВФ не буде. Візьмемо гроші, трохи дорожче… «, — заспокоює слуґа Гетманцев. Ага піднімемо тарифи, піднімемо податки, скоротимо субсидії , крутнем інфляцію…Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг, підвищила тариф на електроенергію до 613,16 грн. / МВт-год.У першому кварталі 2021 року він становив 310,36 грн.

/ МВт-год, що вдвічі менше, ніж в червні.В Україні за даними Нацбанку, інфляція в річному вимірі прискорилася до 9,5%, тоді як в квітні вона становила з 8,4% і почали стрімко дорожчати продукти харчування… У травні 2021 року темпи зростання вартості продуктів харчування і оброблених продовольчих товарів збільшилися до 11,2%, повідомляють в НБУ.

Читайте также:  Серёжу Лещенко возвращают на довольствие в "УЗ".

Кабінет міністрів хоче, законопроект №5600 , внести зміни до статті 215 Податкового кодексу України, яка регулює ставку акцизного податку на алкогольні напої, акциз пропонується збільшити на 5%, Винятком стало улюблене багатьма українцями пиво — його Кабінет міністрів планує не просто обкласти новим акцизом, а й змінити сам принцип його справляння.

Якщо в даний момент акциз в розмірі 2,78 грн. сплачується за 1 літр виробленого в Україні пива, то уряд пропонує платити 59,82 грн. за 1 літр етилового спирту витраченого на виробництво пива.Ай да мольодці! 73% приколістів радіють. Епоха бідності скінчилась! Як казав дебіл Мілованов » МВФ обкакався», і як казав той Голобородько, » МВФ пішли в сраку». А потім весь мудрий нарід понесе на майдан золото… як в кіні про Голобородька…