Об’єднані сили нарощують оперативні спроможності

У районах відведення важкого озброєння в Донецькій та Луганській областях триває нарощування потужності та оперативних спроможностей.

Тренування залучених до навчань органів військового управління, загальновійськових та артилерійських резервів проходило з практичним їхнім виходом у райони розгортання в умовах різкої зміни оперативної та тактичної обстановки, повідомляє пресслужба Об’єднаних сил.

У визначених районах задля управління військами та організації взаємодії з питань спільного виконання завдань військовими частинами та резервами Об’єднаних сил розгорнуті передові пункти управління на рухомих засобах органів військового управління й військових частин.

ОБ’ЄДНАНІ СИЛИ НАРОЩУЮТЬ ОПЕРАТИВНІ СПРОМОЖНОСТІ

ОБ’ЄДНАНІ СИЛИ НАРОЩУЮТЬ ОПЕРАТИВНІ СПРОМОЖНОСТІУ районах відведення важкого озброєння Командуванням об’єднаних сил проведено комплекс практичних заходів, спрямованих на нарощування оперативних спроможностей та підвищення рівня злагодженості органів військового управління й підпорядкованих військових частин.Тренування задіяних до навчань органів військового управління, загальновійськових та артилерійських резервів проходило з практичним їх виходом у райони розгортання в умовах різкої зміни оперативної та тактичної обстановки.У визначених районах, задля управління військами та організації взаємодії з питань спільного виконання завдань військовими частинами та резервами Об’єднаних сил, були розгорнуті передові пункти управління на рухомих засобах органів військового управління та військових частин.У перший день тренувань резерви підсилювали підрозділи першої лінії оборони, які, за легендою, відбивали наступ противника шляхом стійкого утримування оборонних рубежів, веденням позиційної, а на окремих напрямках маневреної оборони. У наступні два дні сили загальновійськових та артилерійських резервів у чіткій взаємодії з підрозділами, що виконують завдання на першій та другій лінії оборони, завдавали ураження противнику, що вклинився, та відновлювали втрачене положення контратаками.Під час практичного відпрацювання оцінювалась спроможність загальновійськових та артилерійських резервів вийти на визначені рубежі у районах розгортання у встановлені строки від часу отримання бойового розпорядження. Окрема увага приділялася питанням обміну інформацією між пунктами управління та прийняттю рішень, організації взаємодії щодо спільного виконання завдань військовими частинами та резервами об’єднаних сил. Паралельно було залучено підрозділи протиповітряної оборони, які здійснювали прикриття пунктів управління угруповань та військових частин об’єднаних сил.Проведення практичних заходів дозволило значно підвищити рівень бойового вишкілу та злагодженості дій підрозділів об’єднаних сил в ході виконання визначених завдань.

Опубліковано Операція об’єднаних сил / Joint Forces Operation Неділя, 27 вересня 2020 р.

У перший день тренувань резерви підсилювали підрозділи першої лінії оборони, які, за легендою, відбивали наступ противника шляхом стійкого утримування оборонних рубежів, веденням позиційної, а на окремих напрямках маневреної оборони. У наступні два дні сили загальновійськових та артилерійських резервів у чіткій взаємодії з підрозділами, що виконують завдання на першій та другій лініях оборони, завдавали ураження противнику, що вклинився, та відновлювали втрачене положення контратаками.

Під час практичного відпрацювання оцінювалась спроможність загальновійськових та артилерійських резервів вийти на визначені рубежі у районах розгортання у встановлені строки від часу отримання бойового розпорядження. Окрема увага приділялася питанням обміну інформацією між пунктами управління та ухваленню рішень, організації взаємодії щодо спільного виконання завдань військовими частинами та резервами Об’єднаних сил. Водночас залучено підрозділи протиповітряної оборони, які прикривали пункти управління угруповань і військових частин Об’єднаних сил.

Проведення практичних заходів дозволило значно підвищити рівень бойового вишколу та злагодженості дій підрозділів Об’єднаних сил у виконанні визначених завдань.