Обмен невиновных укринцов на русских террористов.

Ось і суть цих «поступок» хорошому Зеленському:
«Обмен удерживаемыми лицами может создать условия для реализации Минских соглашений, — Песков»
Буратіні це підсовують в якості знятого бар’єру.

Але про обмін в Мінських домовленостях написано конкретно: «всіх на всіх». Зеленський замість «всіх на всіх» спочатку погодився на формулу «всіх встановлених на всіх встановлених»:

— У зв’язку з позицією РФ, не вдалося досягти жодного прогресу… Українська сторона не заперечує проти звільнення утримуваних у форматі «всіх встановлених на всіх встановлених». — Дарка Оліфер — 2 липня 2019.

Тобто 200 їхніх на 70 наших, котрих вони визнали, що тримають. А всіх інших наших, котрих росіяни ховають десь по подвалах, — колись потім, коли вони перетворяться в куски м’яса і їхнє здоров’я не підлягатиме відновленню.

Але коли росіяни побачили таку поступливість, то «всіх встановлених» 70 на 200 раптом перетворились на «масштабний обмін 35 на 35».

Масштабність зашкалювала. Але коли Вова погодився і на це, бо бажав картінку з собою перед літаком, росіяни подумали і повідомили, що «грандіозний обмін 35 на 35» зривається, якщо за моряків, яких і так вже не було куди тримати,

він їм не віддасть ще й Цемаха, а також трьох звинувачуваних у співпраці з ГРУ підбурювачів подій в Одесі 2 травня. Щоб замести сліди і там, і там.

І «35 на 35» перетворилося на «35 на 11». «35 вбивць, терористів, кадрових російських військових на 11 цивільних, серед яких троє поперлися в РФ самі». Вони, звичайно, теж люди, але ж прояви хоч якусь упертість.

І от тепер «35 на 11» росіяни підсовують Зеленському, як достатній крок для переходу до реалізації Мінська.

Але це НЕ достатній крок. Треба «всіх на всіх».

Та він не «непоступливий Порошенко». Він погодиться. Різьбу йому вже збили.

А далі по Мінську вивід військ РФ, на що РФ звичайно не йде, та Зеленський і не заперечує, і наша згода на так звану «Конституційну реформу»

— визнання анклавів за формулою Сектора Гази в Ізраїлі. Надати російським «повстанцям» офіційний статус «народної міліції», дозволити їм національно-культурну автономію, але додати фінансування за наш рахунок і право блокувати наші зовнішні ініціативи.

І буде «зато он прінєс мір!».
Буратіно зіллє тисячі життів героїв, які віддали життя щоб не дозволити окупували нас, і дозволить ворогу окупувати нас зсередини.

Після цього спалахне громадянське протистояння і його вб’ють. Або він втече у Ізраїль. А війна продовжиться. Як продовжується вона в Ізраїлі вже 30 років після такого ж «миру».

Джон Смит

[kkstarratings]