Обрали а(ні)матора — отримали кімнату жахів.

Обрали а(ні)матора - отримали кімнату жахів.

Всупереч думці багатьох банкірів, Нацбанк щойно підняв облікову ставку з 7,5% до 8%. Епоха дешевих кредитів завершилася, так і не розпочавшись.

Мрія про інфляцію у 5% у 2022 році стає ще однією невиконаною обіцянкою Зеленського. Відчайдушна спроба стримати ріст цін і інфляцію завершиться неможливістю для бізнесу та населення отримати доступне фінансування.

А всім, хто так відчайдушно побивається за втрати доходів від транзиту газу (безпекове питання виношу за рамки цього посту), хотів би нагадати, що в рамках Великої Казинації України доходи від гральної діяльності до державного бюджету мали скласти 7,4 млрд грн. Так обіцяв Зеленський. А реально надійшло 900 млн грн.

І на дорогах обіцяв Зеленський не красти. А «десь» загубилося понад 40 млрд грн. Лише ці дві позиції разом — це вже дохід від ще не втраченого транзиту….

І дуже раджу зменшити антизахідну істерію. Зеленського обрали ми самі, навіть якщо Захід на нього спершу теж покладав великі сподівання.

Обрали а(ні)матора — отримали кімнату жахів.

Читайте также:  Серёжу Лещенко возвращают на довольствие в "УЗ".

Кого ще можна здивувати ще одним провалом Зеленського? Єдина альтернатива Заходу — це Схід. Ми там вже були довго, результат «на ліцо»…