Обшуки ДБР у сотника Самооборони Майдану.

Обшуки ДБР у сотника Самооборони Майдану — влада підписує собі вирок.Ще не встигли поприбирати Банкову від вчорашніх протестів #ВолюСтерненку, як знову репресії змушують нас виходити на протест.

Обшуки ДБР у сотника Самооборони Майдану.

Вчора у Львові до сотника 5-ї сотні Самооборони Майдану, ветерана російсько-української війни, Ігоря Солонинка з обшуком прийшли працівники ДБР. В нього вилучили телефон та інші особисті речі. Неодноразово погрожували і підіймали голос на ветерана.

Солонинка викликають на допит у Київ на наступний вівторок, інкримінуватимуть побиття «беркутівця» під час Революції Гідності.Рух Опору Капітуляції попереджає реваншистів з ДБР, Офісу Президента та прокуратури будь-які дії проти Самооборони Майдану, як правило, завершувалися втечею президентів до Ростова.Люди, які пройшли Революцію та Війну не будуть бавитися у флешмоби у тік-токах. Для антимайданівців у владі все завершиться дуже швидко.

Нагадаємо, що у суботу о 12.00 відбудеться акція проти політичних репресій.У Зеленського є ще час позвільняти портновську нечисть зі свого офісу, ДБР та ОГПУ.

Читайте также:  Росія може покинути ПАРЄ.