Офіс Зеленського виправив слова Джо Байдена.

Офіс агронома Зеленського виправив слова Джо Байдена про членство України в НАТО, у заяві про підсумки розмови президентів, — Axios. Пресслужба ОП стверджувала, що президент США заявив про повну підтримку євроатлантичної інтеграції України, та важливість надання Україні,- Плану дій щодо членства в НАТО.

Водночас, за даними видання, Білий дім заперечує, що Байден висловив підтримку такого кроку.»Українці неправильно витлумачили заяву і виправили запис».

Офіс Зеленського виправив слова Джо Байдена.

Пізніше в повідомленні ОП зникла згадка про повну підтримку Байденом євроатлантичної інтеграції України та важливість надання Українській державі Плану дій щодо членства в Альянсі.

Р.S. Офіс ЗЕленського «неправильно витлумачив» слова Байдена…Тобто ЗЕ знову відверто збрехав. Яка несподіванка… ніколи не було і от знову…Не здивуюсь, як з’ясується що і в Вашингтон агронома ніхто не запрошував, більш того, запрошення було переплутано з повісткою…

Р.Р.S .ЗЕленський про виправлення ОП прес-релізу в частині підтримки Байденом членства України в НАТО:»Слова — не важливі, а важливі конкретні вчинки. Отримає Україна, нарешті, ПДЧ чи ні — це питання бажання тільки самого Альянсу. Якщо отримає — значить нас там дійсно бачать. Якщо не отримає — це теж цілком конкретна відповідь».ЗЕ далі бикує , переклав зі своєї хворої голови на здорові .