Охоронна фірма Медведчука забезпечувала безпеку Зеленського.

Охоронна фірма Медведчука забезпечувала безпеку Зеленського.

Охоронна фірма, наближеного до Віктора Медведчука нардепа від ОПЗЖ Віктора Чорного, забезпечувала безпеку шостого президента і тіньового власника «95 кварталу» Володимира Зеленського.

Ще в січні 2020 року, коли Банкова заявляла, що Зеленський нібито працював в Омані, де орендував для відпочинку елітний наддорогий отель, його охороняли не лише працівник ДСО, але й приватна охоронна фірма «Шторм», пов‘язана з колегою Медведчука.

Історія була перебріхана провладними блогерами, коли днями авто Зеленського у супроводі автомобілів «Шторм» несподівано побачили під час заїзду на розкішну віллу Медведчука, де той, відбуває, нібито тяжкий для нього, домашній арешт.

Панічно побоюючись витоку інформації, все вирішили звалити … знову на Порошенка.

Справа у тому, що контакти з кумом Путіна Медведчуком руйнують вщент образ «державника» який ретельно ліплять Зеленському.

Однак такі випадки як сьогоднішня інсталяція совка на Алеї Небесної сотні постійно нагадують ким є Зеленський насправді. Лишається здогадуватись про яку нову зраду міг домовлятися Зеленський «державник» з найбільш проросійським олігархом…

Читайте также:  Российский тренер Дмитрий Хохлов подал в суд на «Фейсбук».