Окупаційні війська обстріляли позиції українських воїнів зі зброї забороненого калібру неподалік Водяного

На Приазов’ї російсько-окупаційні війська порушують режим тиші та провокують українських захисників на відкриття вогню у відповідь. Морські піхотинці, які тримають оборону неподалік Водяного, говорять, що окупаційні війська часто діють нахабно та агресивно – стільки прильотів снарядів заборонених калібрів за один ранок давно не було. Про це повідомляє пресслужба Операції Об’єднаних Сил.

– Вчора, 4-го грудня, ворог здійснив обстріл нашого опорного пункту з важкої артилерії, – розповідає один з морпіхів на псевдо «Танчик». – Працювали ворожі САУ 2С1 типу «Гвоздика» та міномети 120-го калібру.

«Танчик» радіє, що внаслідок обстрілів ніхто не постраждав. Каже, це завдяки добре обладнаним і укріпленим позиціям. Щоправда, ворогу вдалося на короткий час знеструмити ВОП. В нагоді стали генератори та вмілі руки «окопних майстрів», які швидко полагодили розриви та відновили подачу електрики.

– Зі свого боку, ми ніколи не відкриваємо вогонь першими, лише спостерігаємо, – каже морпіх. – В нас достатньо сил та засобів, аби протистояти ворогу, якщо він безпосередньо перейде у наступ. Наші хлопці добре підготовлені, пройшли хороший вишкіл, мають серйозний бойовий досвід. Щодо мотивації, то у морських піхотинців вона завжди на висоті – ми щосекунди готові до бою. Якщо ворог ризикне випробувати нас на міцність і спробує атакувати – на нього чекають запеклі бої. Це я обіцяю.

Читайте также:  Twitter заморозил страницу посольства КНР в США из-за поста об уйгурах