Олексій Данілов обговорив з керівниками дипломатичних представництв ЄС безпекову ситуацію на сході України

Олексій Данілов обговорив з керівниками дипломатичних представництв ЄС безпекову ситуацію на сході України

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів зустріч з керівниками дипломатичних представництв країн-членів ЄС, акредитованих в Україні, за їхньою ініціативою. Під час зустрічі сторони обговорили актуальну безпекову ситуацію в регіоні, зокрема в контексті ескалації російської гібридної агресії на сході України.

Про це повідомляє пресслужба РНБО.

Олексій Данілов наголосив, що Україна прагне розв’язати конфлікт на сході нашої держави передусім політико-дипломатичним шляхом.

— В України на сьогодні немає плану повертати тимчасово окуповані території військовим шляхом, наше завдання — розв’язати конфлікт виключно політико-дипломатичним шляхом, — сказав він. — Усе інше — це суто інформаційна війна РФ, яку вони ведуть не лише на нашій території, а й у всій Європі.

У цьому контексті, за його словами, нещодавно створений при РНБО України Центр протидії дезінформації покликаний боротися з ворожою дезінформацією та пропагандою.

Секретар РНБО України також поінформував послів країн-членів ЄС про робочу поїздку Президента України Володимира Зеленського на передові позиції Збройних Сил України в Донецькій і Луганській областях.

— Ми не віддамо свою землю, — сказав Олексій Данілов, підкресливши, що українські військові на передовій готові до будь-якого загострення ситуації, а Україна продовжує бути «форпостом для всієї Європи».

Олексій Данілов також висловив подяку європейським дипломатам за підтримку нашої держави, наголосивши, що протидіяти агресору «без допомоги наших справжніх партнерів нам буде складно», але Україна готова дати достойну відповідь на загрози, які виникають біля її кордону.