Only business.

Це аперитив. Основне блюдо слід очікувати у січні-лютому 2019-го.

Міністерство фінансів США (OFAC) без зайвого галасу запровадило нові санкції у відповідь на перманентне нехтування Московією міжнародних норм.

Хто підпадає (на перший погляд):

* Півтора десятка ГРУшників через їх участь у широкому спектрі злочинної діяльності, у тому числі за втручання у вибори в США у 2016 році.
* Причетні до кібероперацій з підриву діяльності державних установ США.
* Низка російських юридичних та фізичних осіб: IRA, ТОВ «Невские новости», ТОВ «Экономика сегодня», ТОВ «Федеральное агентство новостей», USA REALLY.
* Керівники пропагандистського проекту USA REALLY та проекту «Лахта».
* Окремими пунктами виділені дипломати, розвідники та хакери, що були причетні до втручання у виборчі процеси за кордоном (в тому числі, в Україні), організовували кібератаки на Міжнародне антидопінгове агентство і ОЗХЗ, були задіяні у хіматаці з використанням poison «Новічок».
* Працюючих в інтересах Дерипаски — також окремий пункт.

До речі, про Дерипаску та його алюміній.

З нього самого санкції НЕ знімають. Як на мене, американці тупо віджимають 50+% акцій «Русала» — через складну юридичну схему.

Приблизно таку ж думку почув від деяких американських коментаторів. Так що поки не драматизуйте. Бізнес, only business.)

Це аперитив. Основне блюдо слід очікувати у січні-лютому 2019-го. Якщо не випустять наших моряків, санкції (даю відсотків 70 на це) заторкнуть банківську систему РФ, СП-2 та заліське мореплавство.

З урахуванням того, що кремлівські бенеді самовпевнені як барани та вперті як муфлони — однозначно дочекаються. Переможемо.

Helgi Sharp

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]