Отже, реванш сьогодні не пройшов.

Законопроекти про знищення єдиної державної мови провалили. «За» настиснули свої кнопки 204 депутати.172 — слуга народу.15 — ОПЗЖ 7 — За Майбутнє.Решта — позафракційні.Насправді 204 голоси — це ДУЖЕ БАГАТО. Це перепис тих депутатів, які були готові знищити мову, а отже і знищити країну.

Отже, реванш сьогодні не пройшов.

Особиливо ганебною була поведінка Разумкова — не зважаючи що голосування була прямим ПОРУШЕННЯМ регламенту — він наполегливо ставив на голосування та просив ПІДТРИМАТИ прокремлівські законопроекти.Ще більша ганьба — це депутати що подали законопроекти 5554 та 5554-1. Це Микита Потураєв, Євгенія Кравчук та Олександр Санченко, які де-факто стали локомотивами можливої русифікації України.

Сьогодні завдяки КОЖНОМУ З ВАС навалу слуг Зеленського вдалось зупинити. Кожен ваш репост, коментар, допис, кожне слово — зупинило повернення країни в часи Януковича.Проте, це не перший і не останній напад зелених на МОВУ. Таких нападів ще буде дуже багато. Потураєв вже заявляв, що готуються й інші законопроекти. Тому маємо бути пильними і одразу давати бій колаборантам.

Читайте также:  Кто голосует за снятие Разумкова и назначение Стефанишина?