Падіння економіки на рівні першого року російського вторгнення.

У цих дебілів це гарна новина. Падіння економіки на рівні першого року російського вторгнення. Після того, як Яник пограбував країну і втік, після того, як Росія напала, після того, як ввела економічне ембарго на всі товарні групи України і перекрила транзит для наших товарів. А потім після того, як фізично захопила і знищила 20% нашої промисловості.

Падіння економіки на рівні першого року російського вторгнення.

От у зелених тормозів те саме зараз тільки без Росії. Хуже нє будєт. Главное человек хороший. Порошенко ваш лучше бил штолє?

Ну так, був кращим. При ньому нас принаймні тоді підтримав МВФ. Бо він зміг переконати іноземців, що ми не папуаси з пір’ям в сраці, а цивілізовані люди. А ваш дебіл юморний — не зміг. Але якщо в кіно Вова посилав МВФ у @@@, то тут МВФ послав в @@@ Вову. Все виявилося навпаки.

В кіно коварні іноземці хотіли відібрати нашу землю і нас зробити рабами, а в житті МВФ Вові нормально сказали: треба більше зусиль для боротьби з олігархами, «в тому числі з тим, який вкрав гроші з Приватбанку».

Читайте также:  В Харкові сталася страшна трагедія.

МВФ виявився більше за боротьбу з олігархами, ніж простой парєнь із народа на лісапеті, який цього олігарха приймає в своєму кабінеті. Ну то МВФ покрутив пальцем у скроні і послав. Так, зелені, Порошенко кращий.

Кращий був і кращим є. Порошенко! в ситуації міжнародної заборони на поставки зброї в Україну! зумів! роздобути Джавеліни!, контрбатарейні радари! новітні безпілотники!

А ваш ідіот не може навіть кисень роздобути. Але найгірше, що ви — вперті віслюки, і краще оберете іншого мудака, аніж визнаєте помилку.