Партія «Самопоміч» закінчилася.

Та то була дійсно брудна, ворожа спецоперація, під яку задіяли оту Садову партєйку з жінкою-сироїд та подєльниками. Вони побудували в Україні віртуальну паралельну реальність «зради» — таку брехливу матрицю, яку народ прийняв за дійсність. І дотепер вона не дезактивована, тому так помалу йде прозріння суспільства.

Це якби лікар, без процесу лікування мед.препаратами, просто чекав на одужання пацієнта часом.

В результаті відомої «блокади» імені Соболева-Семенченка український бюджет втратив мільярди гривень податкових надходжень від українських підприємств, які працювали на непідконтрольній території, і мільйони доларів, котрі тепер доводиться виплачувати за імпорт своєї ж сировини з Росії (точніше, через неї).

Партія «Самопоміч» закінчилася.

Виграли від цього бюджети ОРДЛО, РФ і особисто біглий злочинець Курченко. Це, мабуть, найяскравіший приклад, як можна відверту антидержавну дійльність успішно прикривати ультрапатріотичними лозунгами і як під цю антиукраїнську діяльність мобілізувати підтримку мільйонів ідіотів.

Особисто для мене партія «Самопоміч» закінчилася саме тоді. До речі, хтось із вас чув від галасливої братії хоч слово вибачень за ту політичну диверсію? Отож. Бо ніякої щирої ідеалістичної помилки там не було — хлопці просто відробляли гроші.

Читайте также:  Веревочная кровать.