Перемог Вам на лопаті у липні 2021.


28 липня 2021 року. І нащо ото було скаржитися на дефіцит кадрів? Який дефіцит може бути при такому різноманітті: друзі, колеги, свати, дружини, двоюрідні племінники, сусіди по дачі…

27 липня 2021 року. Поверніть вже бариг, доки ми взагалі тут від щастячка і достатку не передохли. «Не можешь срать, не мучай опу», Вова. Ви звільнили Коболєва за збитки у 19 млрд, щоб ваш гарнюня — Вітренко довів їх до 105-ти млрд?

26 липня 2021 року. І вже традиційне питання: Вовка, ти де? Чого мовчиш? Відосік хоча б зроби, скажи вже щось родинам воїнів, яких ти позбавляєш права на адекватний захист.

23 липня 2021 року. До речі, засудженний умовно нардеп отримував від держави компенсацію за проживання у готелі, тоді як мав своє житло у Києві. Ото і вся вам боротьба з корупцією від Зеленського.

22 липня 2021 року. 22 січня цього року міністерка соцполітики Марина Лазебна заявляла, що їм бракує 10 млрд грн на програму субсидій. Вочевидь, грошей на підтримку найбідніших так і не знайшли, проте придумали, як скоротити витрати.

21 липня 2021 року. Дивно було чекати від профанів грамотного керування такою складною галуззю. Але мова вже давно не про банальну некомпетентність: енергетику знищують цілеспрямовано. Руйнування Оборонпрому і енергетики — найперше завдання зеленої влади, і вони добре з цим впорались.

20 липня 2021 року. Толерантність в біологічному сенсі — це нездатність імунної системи організму протистояти інфекції. Що відбувається після відмови імунки, знають напевно всі.

19 липня 2021 року. Мова йде зараз навіть не про суддів. Мова йде про вироки, які відбудуться для Зеленського одразу ж після складання ним президентських повноважень. І він це прекрасно розуміє.1.3K16:49

16 липня 2021 року. По мотивам вчорашнього поста про відсутність держзакупівель літнього одягу та взуття для ЗСУ.

15 липня 2021 року. А сьогодні вони вихваляються аж одним турецьким безпілотником, яких за Порошенка було закуплено шість і треба було тільки продовжувати реалізацію запланованих проектів.

14 липня 2021 року. Бюджет катастрофічно не виконується, і влада скорочує ті витрати, які її не хвилюють. Скорочення незаконне і антиконституційне? А це владу теж не хвилює.

13 липня 2021 року. Як просрати всю міжнародну підтримку за два роки.

12 липня 2021 року. Завтра о 18.00 біля офісу президента мітинг проти політичних репресій, які влаштовує Зеленський по відношенню до бойових командирів української армії.

9 липня 2021 року. І нікого вже не дивують ані борги по зарплаті, ані те, що одну проблему вирішують, створюючи іншу. Затикаємо пальцями дірки в дамбі, щоб не прорвало. Але пальців набагато менше, аніж дірок.

8 липня 2021 року. Команда Зеленського подає не двозначні сигнали: сидіть мовчки, нічого не проектуйте, ніяких договорів не укладайте, ми сюди зайшли саме для того, аби максимально зруйнувати обороноздатність. Нам потрібна деморалізована і роззброєна армія 14-го. А тим часом до параду готуються саме ці катери «Кентавр». І Зеленський буде дивитися, як Хрещатиком їде техніка, автор якої зараз під вартою з космічною заставою у 400 млн. грн.

7 липня 2021 року. У Арахамии скрепа случайно вывалилась. И так мы узнали, какое будущее нам планирует зеленая фауна.

6 липня 2021 року. Кожен робить те, що добре вміє. Вовка вміє відморожуватись на незручне, грати на роялі пенісом, тренувати сраку і зраджувати інтереси країни на користь РФ. Всім іншим доводиться займатися справжньому президентові.

5 липня 2021 року. Алексей Мацука недавно заявил: «Украина, конечно, отошла от авторитарных практик Советского Союза. Давно нет государственной цензуры в медиа… Нынешняя власть пытается заимствовать западные подходы». Теперь вы знаете, как называется поддержка аннексии за наш с вами счет: «Западные подходы»!

2 липня 2021 року. Розумієте, подібне тягнеться до подібного — це здається Арістотель писав, чи може Альберт Ейнштейн. Тому коли десь з’являється ідіот, він намагається оточити себе іншими ідіотами, і йому це вдається. А ті теж оточують себе ідіотами, і так без кінця. А потім прес-служба міністерства оборони ВОЮЮЧОЇ, КУРВА, КРАЇНИ сміхуйочки пише до фейсбучіка. Бо їм — смішно. Це нам — не дуже.

1 липня 2021 року. Скільки банків і страхових компаній зникне цього разу? Як на це зреагують інвестори і МВФ? Та все буде ок! — кажуть нам позитивні блогери Подоляка. І чого ото хвилюватися в руках проФФесіоналів?!