Петро Порошенко ЗЕленському:

Стоячи на колінах ви побачите не очі, а дещо інше. В цей день 7 червня 2014 року була інавґурація Петра Порошенка! Отже, з’їзд партії «Європейська Солідарність» завершено. Які загальні враження? Як гість, я @Дмитро «Калинчук» Вовнянко, побачив намір зібрати прибічників і дати їм зрозуміти, що «ми — сила», а партія тримається впевненно. Враховуючи, який шалений тиск іде на «ЄвроСрлідарність» і на Порошенка особисто через медіа, це не дивно.

До речі, Порошенко в боргу не лишився і потролив преЗЕдента від усієї души щирої. Весело і влучно.Делегати з’їзду продовжують роботу і шось будуть вирішувати. Тої частини я не бачу і що там — не знаю. Певно, керівництву партії потрібно знати думку партійного активу.Друге — відкриттям стало вітання від Віталія Кличка. Заява жорстка, Кличко по суті заявив про намір підтримати ЄС. Власне, зелень сама його штовхнула до цього. Тепер мають. Третє — презентовано створення ветеранської організації «Брати по зброї». Серед прибічників «ЄвроСолідарності» ветеранів АТО не бракує.

Петро Порошенко ЗЕленському:

Тепер з’являється організація, яка займатиметься питаннями людей з досвітом захисту своєї країни зі зброєю в руках. З усіма похідними. Четверте — створення «ЄС-платформи», електронного додатку, що дозволить бачити роботу місцевих організацій ЄС, оцінювати її, і мати зворотній зв’язок партійцям на місцях. Приблизно так. Ну а головне враження, старе добре «Нас багато — нас не подолати». Партія — живий організм. Партія діє. Партія готова зібратися коли треба, в доволі короткий термін.

Читайте также:  Повторний розгляд «Закону про олігархів» №5599.

Партія готова іти вперед. І перемагати. І так, попри дощ за всіма прогнозами погоди, над відкритим майданчиком, де проходив з’їзд, постало блакиине небо з сяючим сонечком. Погода вилалася дивовижна. Так що природа — теж за нас! Виступив Петро Порошенко. Коротко тезами:Треба захистити наші здобутки і вести Україну далі. Україна долає екватор небезпечного експерименту початого 2 роки тому. Платимо за це тепер втраченими надіями і розбитими ілюзіями. Ми не популісти — ми відповідальні державники. Скільки людей вдалося б врятувати якби з КОВІД боролася фахова і компетентна команда?

Пандемія була змаганням світових лідерів. І український лідер їх програв. Війна. Зараз як ніколи є величезний ризик залишилися з агресором сам на сам. Наші дипломатичні перемоги бездарно розтринькуються. Зелені не змогли навіть отримати перепустку на самміт НАТО. А Зеленський перекладає відповідальність на Порошенка, Байдена, Меркель… Мені не соромно бути в цій кампанії. Бідність українців. Ці дилетанти занурили в бідність країну ще до пандемії. Світовий банк і МВФ переглядають прогнози української економіки в бік погіршення. Корупція набуває масштабів як в часи Януковича. Команда Зеленського скасувала тендерні процедури ПроЗоРо по 100 мільярдах на будівництво кільцевої дороги біля Києва. Дякую присутньому тут нашому бойовому побратиму Костенко і партії «Голос».

Читайте также:  Серёжу Лещенко возвращают на довольствие в "УЗ".

Що є ключовими європейськими цінностями? Верховенство права, свобода і демократія. Зелена влада намагається здійснити атаку на всі три. З’явилася загроза відновлення авторитаризму. У росіян — цар, а в нас — гетьман. У цьому відмінність. Поглянемо на Білорусь. Коротка відстань від народного президента до диктатора-параноїка. Радив би їм вивчити долю Януковича, від початку тиску на суд, до квитка в Ростов. Рейган сказав: «Ця влада не розв’язує проблеми країни, вона і є нашою проблемою». Пане Зеленський, ви не здогадуєтеся про кого це? Ми мусимо бути дуже відповідальні. Бо саме ЄвроСолідарність мусить захищати права нашого народу. І не дати зруйнувати стосунки з Заходом.

Риторика влади від початку до нинішніх часів змінилася. Риторика правильна. Але на місці стоїмо. Потрібен реальний рух вперед, як в попередні 5 років. Ми знаємо як це робити і зробимо цією командою. Я переконаний, Зеленський мріє привести Україну до Євросоюзу. Але він не знає як. Хоче і не може — ви знаєте про кого це.

Не знаєш як — спитай, але не заважай. Ми єдині хто каже правду їм в очі. Сьогодні вже всі побачили до чого веде зелена команда Україну. Наше завдання не тягнучи ковдру на себе, а зібрати коаліцію проєвропейських сил, яка врятує країну від дилетантизму. Про що нині мріє Зеленський? Про другий термін. Майже 60% українців не хочуть вашого другого терміну, Володимире Олександровичу. Минула половина терміну, аби половина українців побачили, що з цього роя не вийде… нічого. Подивіться які фантастичні люди прийшли до нас в результаті місцевих виборів.

Читайте также:  Відсьогодні Україна у "жовтій зоні" карантину.

Більше 2/3 українців оцінюють нинішню ситуацію як погану. Ви обіцяли що для українців завершиться епоха бідності. Виявляється, що ви мали на увазі Україну «95-го кварталу». На 87-му окрузі Маруся Звіробій зняла кандидатуру, аби виграв кандидат від демократичних сил. А кандидат якого ми підтримали — не боровся. Оголосити мораторій на всі податки крім одного — податку на виведений капітал. В Україні автоматично компенсували ПДВ, а зараз вони це руйнують. Там уже затримки. Нам треба до вкрай важливих для нас армії-мови-віри додати турботу про людей і соціальний захист.

Я хотів би завершити на показовій речі. Наша партія — відкрита. Ми теж міняємося. Ми теж позбавляємося тих, хто не виправдовує нашої довіри. Ми переможемо заради України! Переможемо заради українців.@Дмитро «Калинчук» Вовнянко.Р.S. Петро Порошенко закликав всіх притомних українців об’єднуватись! Успіху, і пильнуйте, щоб в ваших лавах не було нових лєщенків, найємів, добродомових, богомольців, та інших заліщучок!Прийде день коли один скаже «Слава Україні!» і мільйони вигукнуть: «Ми за блаЗЕнів не голосували!»