Під час Маршу ветеранів Петра Порошенка облили зеленкою.

Під час Маршу ветеранів Петра Порошенка облили зеленкою.

Зливні бачки Подоляка-Зеленського швидко спалились, коли за півтори-дві хвилини після нападу синхронно видали відео. Але найцікавіше в тому, що поліція скрутила і повела нападника прямо до офісу Зеленського.

Цікаво, це щоб розрахуватись за провокацію із виконавцем відразу після виконання замовлення і нагородити його як Монатіка відзнакою?

На Порошенка здійснили напад — облили зеленкою. Не дивно. Враховуючи те, що дядько Петро часто мандрує без охорони (на відміну від того що обіцяв їздити на велосипеді), це колись мусило статися. 

Очевидно — у влади сталася істерика. Метатель зеленки — це її прояв.

А причина очевидна — Марш Патріотів де прибічників Порошенка зібралося неймовірно багато.  Не даремно метателя зеленки поліція завезла до… Офісу президента. Певно — до Ермака на доклад. 

Нагадалося чомусь, як обливали зеленкою лідерів опозиції в часи Януковича. Для тодішньої влади це дуже погано завершилося. Вірною дорогою ідуть зелені кидателі зеленки.


Марш патріотів став кісткою в горлі Банковій. Спробували бризгнути зеленкою на Порошенка, але близько підійти не ризикнули, бо він йшов у оточенні ветеранів. Замовника видає ЗЕЛЕНИЙ колір. Як же вони нас бояться…

Читайте также:  Сколько денег отмоет Зе-слуга Гришина на своей книге?

Петра Порошенко облили зеленкой после марша защитников, который прошел в столице. Инцидент произошел у метро Крещатик. Нападавшего уже задержали.