Під офісом президента і на Майдані тривають акції «Ні капітуляції».

Під Офісом президента України почалася активна фаза акції «Ні капітуляції», яка спрямована проти погодження українською стороною «формули Штайнмаєра». Про це повідомляє кореспондентка «Прямого» Марина Асмолова.

Так, небайдужі активісти вважають, що погодження «формули Штайнмаєра» є капітуляцією України у протистоянні з Росією.

«Як патріотичні громадяни ми вважаємо, що «формула Штайнмаєра» є ніщо інше, як капітуляція України, як мапа до капітуляції України. Ми також вважаємо, що це абсолютно неправильно.

Ми проти таких домовленостей. Домовленості мають бути на українській стороні, ми не маємо відводити війська, а навпаки, маємо повністю звільнити наші території і вже після цього проводити там вибори», сказав активіст «Національного корпусу» Олександр.

На думку активіста, ОБСЄ не є достатньо надійною організацією, яка зможе забезпечити прозорі й демократичні вибори на окупованих територіях Донбасу.

«Зеленський зазначив, що там не будуть проводитися вибори, так сказати, під дулами кулеметів, якщо цитувати. Проте ОБСЄ вже неодноразово довела, що вона не є тією структурою, яка може забезпечити об’єктивність надання інформації з різних джерел. Тому ми не можемо їй довіряти, — наголосив Олександр.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=9vCEmfqq1WM

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна погодила текст так званої «формули Штайнмаєра».

[kkstarratings]