Підпал Рошену.

Без надії сподівався, що хоч хтось з відомих політиків, представників посольств напише хоч щось про вчорашній випадок з підпалом Рошену на Хрещатику.

Адже тут мова не про політичні вподобання, а просто про людське. Постраждати могли сторонні люди, в тому числі прихильники Тимошенко чи Ляшка з Зеленським.

Ніхто. Жодного слова. В тому числі й від тих, хто останні 4 роки зривався в істерику через «порваний портрет Порошенка», хто кожен кримінал намагався притягнути до Порошенка, хто будь-які законні дії проти якихось підприємств відразу таврував «рейдерством».

«Ну то й що, що напали на чужу власність? Ну то й що, що могли постраждати сторонні люди? Так їм і треба!» — вочевидь так «правдоруби» формують свої думки, так вони пояснюють свої подвійні стандарти.

І хрен з ними і з їхніми подвійними стандартами.
Але те що ми бачимо останнім часом по відношенню до Порошенка (його команди, бізнесу, власності, його друзів, мітингувальників) — це все мало відрізняється від того, що ми бачили в Донецьку в 2014 році.

Так само раз на тиждень туди звозили якихось людей, ці люди громили ОДА, ще якісь будівлі. 
Потім оп… в них з’явилася зброя, а донеччани продовжували не звертати на це уваги. Ну подумаєш, маргінали якісь…
Потім оп… і донеччани змушені в авральному порядку покидати Донецьк без нічого.

Ми (суспільство) загралися в псевдодемократію. Ми потураємо злочинцям, ми співчуваємо їм, вони заколисують нашу увагу криками про тиранію, паралельно вчиняючи кримінальні злочини. І ми (суспільство) на це ведемося. Ми їм це дозволяємо, бо ж вони проти влади, а владу треба не любити.

І ми не задумуємося про те, що якщо вони так роблять проти влади, проти президента який має найбільші шанси стати президентом знову, то що ж вони будуть робити з вами, якщо Порошенко не стане президентом?

І хто знає чи ваш бізнес, чи ваша квартира чи ваш автомобіль завтра не захочуть так само знищити чи забрати собі. Ви ж дали їм на це дозвіл, своїм мовчанням і потуранням беззаконню.

Тільки вже тепер не зрозуміло куди ви будете втікати якщо таке станеться?

Mason Lemberg

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]