«Північний потік-2» по факту добудовано.

Отже, «Північний потік-2» по факту добудовано — і Україна отримує нову політичну реальність, з непередбачуваними наслідками, вірніше з гарантовано негативними наслідками, які можна порівняти з Харківськими угодами або відмовою уряду Тимошенко від ПДЧ.

Путін поглинає Білорусь, кардинально посилює вплив в Європі, та виходить на переговори з Байденом з позиції сили, і можна не сумніватись, що вимагатиме повернення України під контроль Кремля.При чому неважливо, погодиться на компроміс Байден чи ні — у Путіна часу до 2036 року, він спокійно може чекати нового американського президента хоч 4 чи 8, а то і 12 років,тільки в разі відсутності домовленостей шантажуватиме теперішнього Сирією, біженцями, обстрілами Ізраіля, загостреннями на Донбасі, терактами по всьому світу тощо.

"Північний потік-2" по факту добудовано.

Ми не встигли достатньо інтегруватися в цивілізований світ, і отримали безстроковий квиток на війну з РФ або повернення в колонію РФ — це головний наслідок вибору 2019 року та двох років дипломатії президента Зеленського.І як тепер не приховувати це гучними криками про «поразку Байдена», «вину Франції та Німеччини в захопленні Криму», «недостатню допомогу» — світ зробив свої ставки, зважив національні інтереси і знайшов Україну недостатньо важливою.

А дії українського керівництва лише підтверджують логічність цього — оборонні витрати зменшуються, реформи зупинено, відповідно співпраця з МВФ та інвесторами зникла, система права деградувала і ми дрейфуємо в бік авторитаризму.І все це на фоні дезорієнтації та патологічної нездатності до визначення пріоритетів українським громадянським суспільством, яке так і не зуміло підтримати наявні державницькі сили або сформувати нові, а на побутовому рівні звалилося в культ цинізму.Спільними зусиллями справу зроблено: ми стали найслабкішими з 2014 року, втратили повагу союзників та багато в чому зрадили залиту кров’ю гідність — і тепер нас ласкаво запрошує нова реальність.

Валерій Прозапас Зеленський програв свій бій за північний потік-2 не сьогодні, а 9 грудня 2019 року. В той день коли в Парижі заглядав в очі путіна і бачив там мир. В той день коли стада прикормлених нацюцюрників і просто ідіотів розказували що новий контракт на транзит газу за тим же тарифом, але за зменшеними втричі об’ємами — є великим проривом відомого технократа вітренка і канєшно найвеличнішого лідера світу і мами владіміра.

В той день коли було домовлено про обмін «всіх на всіх» в результаті якого ми відпустили найбільшу мерзоту, а нам дали таксистів, не відпустивши навіть полонених військових. І вже рік питання обміну навіть не піднімається. І всім на це пох. Мерзотники.Так от, повертаючись до теми, Зеленський програв свій бій за долю північного потоку-2 в цей день. Бо саме в цей день за його наказом, відповідно до зрадницьких домовленостей було підписано контракт в якому було передбачено що за 2 роки Україна буде транзитувати якихось 20% від того що транзитувала, а за 5 років контракт перестане діяти.Вже тоді, підписавши капітуляцію це в ситуації, коли ми могли впливати на ситуацію, ми свою гру програли. То ж нєх зараз мичати про інших, коли ти погодився на це сам. Mason Lemberg.

P.S. Найвеличніший патрійота в косоворотці нічого не програв. Програла Україна. Ще в Омані дЄрмаки розставили всі крапки над і… ЗЕленський поставлений «абинеПорошенко» на цю посаду і робить все що від нього вимагають ляльководи.І проблема не тільки у тому, скільки втратить бюджет — це ще півбіди. Нагадаю, що після гвалтів стосовно передислокації військ Росії до наших кордонів, ніхто нікуди по суті ці війська не відводив. То якщо після запуску ПП-2, вони рушать уперед, Європа вже не буде »серйозно стурбована», бо постачання газу вже не припиниться … Саме на часі створити офіс першої леді Лєнки.