Півтори тисячі контрактників спрямувала цього року Одеська область до лав Збройних Сил України

Півтори тисячі контрактників спрямувала цього року Одеська область до лав Збройних Сил України

Від початку року фахівці Одеського обласного центру рекрутингу Територіального центру комплектування та соціальної підтримки відібрали на військову службу за контрактом понад півтори тисячі кандидатів. Під час вступної кампанії близько трьох сотень юнаків і дівчат регіону подали заяви на вступ до вищих військових навчальних закладів.

Також у Центрі відзначили, що мешканці Одещини демонструють третій після Дніпропетровської та Харківської областей результат за кількістю охочих вступити на строкову військову службу.

Півтори тисячі контрактників спрямувала цього року Одеська область до лав Збройних Сил України

Як повідомив кореспонденту АрміяInform військовий комісар Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Євген Борисов, основною вимогою до впровадження сучасної системи поповнення військ, яку застосовують у роботі військові рекрутери, є забезпечення центрів комплектування якісно підготовленим персоналом.

— Особовий склад Центрів Одеської області — це досвідчені у своїй справі військовослужбовці, які всі без винятку мають бойовий досвід, та відповідно підготовлених службовців ЗС України, — зазначив полковник Євген Борисов.

На цей час Центри комплектування на Одещині забезпечені штатними спеціалістами-психологами, інструкторами з напрямків видів і родів військ. Це дозволяє виконати планові завдання з комплектування військових частин Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом та якісно покращити роботу з популяризації армійської служби в районах області.

Читайте также:  Байден вновь введет запрет на въезд в США для путешественников из Бразилии, Ирландии, Великобритании и ЕС

При цьому фахівці не допускають випадків неякісного відбору кандидатів.  Ще на етапі районного відбору чимало кандидатів отримують відмову у зв’язку з неможливістю надати довідку про відсутність судимості. В обласному центрі претенденти на службу за контрактом відсіюються за станом здоров’я, але більшість — після перевірки професійно-психологічних якостей. Загалом відмову в підписанні контракту отримує кожен п’ятий претендент.

Також важливим напрямком роботи Центрів комплектування є підвищення кваліфікації інструкторів-вербувальників. Постійно проводяться заняття з районними рекрутерами, під час яких вони мають можливість обмінятися практичним досвідом роботи, обговорити як проблемні моменти, так і успішні новації під час роботи з претендентами на військову службу. Переймають на Одещині й закордонний досвід. Для прикладу, начальник відділу рекрутингу та комплектування ООТЦК та СП підполковник Олексій Панов вивчав у Командуванні рекрутингу Сухопутних військ Збройних сил США у Форт-Ноксі (штат Кентуккі) особливості роботи закордонних колег та наразі впроваджує здобуті знання у повсякденну практику роботи своїх підлеглих.

В Одеському обласному центрі рекрутингу ТЦК та СП зазначають, що вони відкриті для всіх охочих отримати консультації з приводу військової служби за контрактом, вступу до військових навчальних закладів або отримати консультативну допомогу в розв’язанні інших питань, пов’язаних зі службою у Збройних Силах України. Звертатися необхідно на адресу: м. Одеса, вулиця Пироговська, 6.

Читайте также:  Суд оставил под арестом Антоненко, несмотря на ухудшение здоровья

Фото: пресслужба ООТЦКСП