По результатах дня:

Перше.
Дуже символічно, що сьогодні на будинках висять траурні стрічки
Дуже символічно, що цей балаган стартував в річницю Іловайська
Дуже символічно, що організатори балагану прямо причетні і до Іловайська

Друге
Ми повертаємося не в 2010 рік, хоча зеля йде по стопах янека, а в 1991, з тупою монобільшістю колгоспних функціонерів, в результаті чого в якийсь момент мусимо дати усвідомлену відповідь на запитання, над яким не задумувалися в 1991 — чи потрібна нам Незалежність?

І, скоріш за все, Незалежність нам прийдеться виборювати в умовах зовнішньої агресії.

Думаю, що скоро ми побачимо і інші флешбеки з 90-х: купу популістських законів, які не будуть виконуватися, часту зміну урядів ітд. Сподіваюся, інших флешбеків не буде. Хоча, з огляду на те, що Роттердам+ раптом став хорошим, нам може світити і відключення електроенергії і безпредел і багато чого.

Третє
«Змінюйся або помри»
Це буде основним гаслом для всіх: як для старих політичних еліт і попередньої влади, так і для «простого наріду», так і для країни в цілому.

Якщо всі будуть і далі гратися в інфантильність, в дебільні фантазії, в тупорогість і битися головою об стінку, не бажаючи робити висновків зі своїх помилок, не бажаючи поступитися власними амбіціями, не бажаючи визнати неправоту.

не бажаючи йти на зустріч правді і здоровому глузду (якими неймовірними б вони не здавалися), політиків чекатиме політичне небуття, а нас всіх, якщо ми на 28 році залишатимемося інфантами, чекатиме Малоросія.

Mason Lemberg

[kkstarratings]