Показове знущання з генерала Павловського – триває.

Я дуже гарно пам’ятаю ті бої біля Маріуполя у другій половині серпня 2014 р. Саме там разом з прикордонниками Донецького загону діяв наш добровольчий загін – Добровольча козацька рота «Бук» ім. Тараса Шевченка.

Інакше як одним суцільним божевіллям ті події назвати важко.  

Військ у Маріуполі практично не було. Сектор «М» тоді обороняли бійці Донецького прикордонного загону (прикордонники техніки і важкого озброєння практично не мали) з мобільними заставами «Маріуполь» і «Амвросієвка», та посилені на КПП «Новоазовськ» нашим козацьким добробатом, Вінницького батальйону територіальної оборони, та якийсь підрозділ бату «Дніпро-1» (бачив їх на блокпостах).

Показове знущання з генерала Павловського – триває.

Ще на схід від Маріуполя стояв 23-й батальйон тероборони «Хортиця». А на базі в Урзуфі – бійці батальйону «Азов». Ще в район Пікуз була перекинута ротна група 17-ї танкової бригади, але вона потрапила в засідку і була знищена.   Оце – все.

Те що я тоді бачив наколо себе – полковник Лисюк, командувач Донецького прикордонного загону, полковник Куценко, командувач Вінницького БТрО… А над ними — генерал Павловський, командувач Сектором «М».

Читайте также:  Кто голосует за снятие Разумкова и назначение Стефанишина?

Яково йому тоді було командувати?

Думаю, він там був не військовим а дипломатом. Бо доводилося координувати дії підрозділи трьох різних відомств – ЗСУ (батальйони тер оборони), МВС («Азов» та «Дніпро-1») і Держприкордонслужби. А це було вкрай непросто – «терки» між відомствами я застав ще й потім. Генерал Павловський впорався. Маріуполь був врятований. Та головна заслуга генерала Павловського навіть не в обороні Маріуполя.

Головна його заслуга в тому, що саме він займався забезпеченням Збройних сил технікою.

Це була робота, яку не оспівує преса, але яка потребувала в першу чергу талантів організатора. І шлося про те, аби реанімувати низку підприємств, які виробляли оборонну продукцію за СРСР, але які на 2014 р. перебували в стані практично руїни.

Потрібно було провести ремонти будівель та комунікацій, полагодити та закупити обладнання, знайти кадри, дати продукцію – і забезпечити якість.

Треба було вибивати своєчасну оплату підприємствам за продукцію, бо зарплатні працівників серед іншого.  

Просто замисліться над цією цифрою. За 5 років президента Порошенка Міністерством оборони було відновлено і закуплено 24 458 одиниць техніки і важкого озброєння. По 94 одиниці кожного тижня! А це танки, гармати, міномети, САУ, кораблі, безпілотні літальні апарати, яких у 2014 р. в ЗСУ взагалі не було (крім волонтерських).

Левова частка цієї техніки – заслуга генерала Ігоря Павловського.  

У Радянському Союзі про людей які налагоджували виробництво у тилу знімали фільми («Особо важное задание», «Главный конструктор», тощо).

В Україні Зеленського їх кидають за грати.

Читайте также:  Урочисто відкриті прапори до Дня незалежності в регіонах.

Першим під каток потрапив генерал Марченко, керівник Центру розвитку ЗСУ. З буцегарні він вийшов, бо заставу за Марченка вніс Петро Порошенко.

Тепер гноблять генерала Павловського.   Вчора в суді мав відбутися розгляд апеляційної скарги на утримування генерала Павловського за ґратами з безпрецедентною заставою. Проте за годину (!) до засідання суддя заявила, що вона уходить у відпустку.

Депутатам фракції «Європейської Солідарності» вдалося добитися, аби справу передали іншому судді. І тут з’ясувалося, що слідчий заборонив везти генерала Павловського на суд, а підключитися по скайпу не можна, бо в слідчому ізоляторі нема інтернету.

Додамо до цього, що вже другий (!) місяць по генералу Павловському не ведеться жодних слідчих дій. До нього вчасно не допускають лікаря.  

Гадаю – очевидно. Влада просто шантажує Павловського і його сім’ю. Влада хоче аби Павловський оговорив сам себе та п’ятого президента Петра Порошенка.

Вместо тысячи слов - 6 сентября 2021 года.

Після Ріффмастера зелена влада чітко натякає що тримати Павловського за ґратами вона буде стільки скільки захоче – аж допоки він не вийде на волю розбитим інвалідом.  

Читайте также:  Газ дорожает. Руда дешевеет.

Та генерал Павловський тримається. В тому числі – через нашу з вами підтримку.