ПолітФанКлуб № 18.07.2021

ПолітФанКлуб № 18.07.2021

Зеленський написав пост про MH17, але не згадав про збиття літака російським «Буком«

ℕ 𝕚 𝕜 𝕚 𝕥 𝕚 𝕔 𝕙:

Він що, Цемаха даремно відпускав?

Сметанат борщу:

Майже щодня росіяни вбюивають українців. Зеленський жодного разу не згадав ні загиблих Янголів-захисників, ні поранених Героїв. За, майже, 8 років війни Зеленський був у військовому шпиталі тільки 1 (один) раз.

Дід Микола:

Пам’ятаєте оте зелено-цинічно-зухвале «чому Україна досі не в НАТО»? І відповідь: через велику корупцію. І ось, читаю, РНБО ввела «санкції» проти 9 громадян України, у т.ч. проти тих, хто знаходиться в санкційному списку США. Але ні Коломойського, ні Дубінського там немає.

А ви знаєте за що США ввели санкції проти Коломойського? Як заявив Блінкен, «у зв’язку з його причетністю до великої корупції». Незабаром в українському шапітолії знову залунає: «Чому Україна досі не в НАТО?!!!». А нарід знову зробить вигляд, що він нічого не бачить і не розуміє.

ЗАДАЧА.ДАНО:

1. «Дельта» добралася до США і там розпочалася «пандемія нещеплених».

Читайте также:  Закон про олигархов 5599 будут переголосовывать.

2. Найвищу ефективність проти «Дельти» на нині показує вакцина Пфайзер.

ЗНАЙТИ:

1. Який відсоток українців на нині щеплений (і скільки з них Пфайзером)?

2. Кому дякувати за цю диверсію?

Кіт Вчений:

У Зе Нелоха є не тільки план Б, а і плани Б-6 та Б-12. Якщо ж і вони не спрацюють, то точно допоможе план Б-52. Три порції і не закусювати!

Йозеф Кнехт:

Найогидніше не те, що затягані колаборанти і зрадники артисти, які співали перед вбивцями українців, повертаються в Україну. А те, що в переважної більшості українців немає навіть натяку на почуття власної гідності і вони підуть з радістю на їх концерти,щоб почути цих гнилих людей.

Артур Харитонов:

Згідно з офіційною заявою підрозділу Міжнародного радіо Китаю у соціальній мережі, Путін має рацію, опублікувавши статтю антиукраїнського характеру. Китайська помийка, яка водночас ретранслює винятково дозволені Компартією меседжі, підкреслює, що приєднання до антиросійського альянсу Заходу “не відповідає інтересам України».

Комуністи резюмують: “Україна — не Захід”.

Читайте также:  Робот с ИИ расстрелял Мохсена Фахризаде в Иране из пулемета.