Порошенко допоміг але став винним.

​​Наматуючи шмарклі на кулачок, ЗЕботва гірко ридає про те як образив її підступний Порошенко. Його бачте викликали повісткою до СБУ (як свідка). А він — взяв і зіпсував ЗЕботві сон і спокій. Не прийшов.

З цього приводу я можу сказати таке. Ніхто не винний що з усіх мистецтв ЗЕботва опанувала лише майстерність гнути матюки. Бо якби ЗЕботва цікавилася ще чимось, то знала б що у Петра Порошенка — гарні адвокати. А сам Порошенко пережив десятки кримінальних і корпоративних війн в ті часи коли ЗЕботва ще лише мріяла аби їм матусі дали цукерками Рошен поласувати. І тому купити Порошенка на їхні дитячі розводки — не вийде.

Порошенко допоміг але став винним.

ЗЕлепням вже не раз казали — виклик повісткою має певну процедуру. Якщо повістку виписують лівою ногою і публікують в інтернеті, по такій повістці фігурант може їх лише послати в сраку. Зелену.

Зрозуміло, що про намір Порошенка поїхати на фронт було ровідомлено зазделегідь. Зрозуміло, що «другу Баканову» дали вказівку «нє пущать». І зрозуміло, що друг Баканов обхезався, бо Порошенко поставився до нього так як він заслужив — проігнорував.

Читайте также:  Какая польза для Украины от Зеленского?

Але не все втрачено. Баканов ще може побігти до свого старого ділового партнера Лазутіна, через якого з Бакановим можна порішати. Там Баканову треба попросити «колумбійський» який уміє відрізняти ЗЕ, нюхнути — і він зразу опиниться на допиті Порошенка.

На фото — Петро Олексійович з фронту передає вітання шмаркатій ЗЕкоманді і їхній ручній ЗЕботві.