Порошенко — головний конкурент Зеленського.

Порошенко - головний конкурент Зеленського.

Дивіться як цікаво виходить. Після виборів до ВР ЗЕботва натхненно волала, що конкурент для Зеленського це Бойко або Тимошенко. А Порошенко, мовляв — фсьо. 

Минає кілька місяців. Прибічників Тимошенко не обшукують — обшукують Бірюкова і Чорновол. Садять Ріффмастера і генерала Марченко. Бойка не помічають. Конкурентом Зеленського у всіх рейтингах стає Порошенко.

Минає ще час. Проти Порошенка справи клепають водночас ДБР, ГПУ та СБУ — десятками. На допити тягають депутата Федину, від якої ЗЕ потерпів. Кого називають конкурентом ЗЕ рейтинги? Порошенка. 

Минає ще трошки часу. ЗЕкоманда згадує про Бойка. Вона принижує палацовим арештом головного конкурента Бойка-Льовочкіна всередині ОПЗЖ — Медведчука. ЗЕвлада випускає на ТБ Бігуса з плівками де Порошенка нема. Результат? Порошенко так само головний конкурент Зеленського. 

Ситуацію не поміняли навіть побрехеньки про яхти і нашестя свідків антирейтингу. Порошенко продовжує бути головним конкурентом Зеленського.

З цим — щиро вітаємо Подоляка і Арестовича. І радимо менше рвати серце через цей факт. Порошенко — головний конкурент Зеленського.

Читайте также:  За місяць Володимир Зеленський впав аж на 9%.

А рейтинг Зеленського що нині тримається на стараннях піар-служби з необмеженими бюджетами вічний не буде. Не надірвіться пацани.