Порошенко очолив рейтинг українських політиків.

Нарешті українці почали прозрівати!

Порошенко очолив рейтинг українських політиків, які зробили найбільше для зміцнення державності і суверенітету України! Про це свідчать дані соцологічного опитування Демініціатив спільно з Центром Разумкова, які ніколи не були лояльними до п’ятого президента.

Порошенко очолив рейтинг українських політиків.

А де там у списку шмаркля ссанич?

«Найвеличніший» в цьому рейтингу посів аж 5 місце, поступившись навіть Леоніду Кравчуку. І це при тому, що олігархічні ЗМІ вже третій рік вилизують Зеленського та мовчать про більшість провалів.

Тепер зрозуміло, навіщо Єрмак замовляв маніпулятивні рейтинги для бубочки, де врахували навіть думку тих, хто ще не має права голосувати.

Порошенко очолив рейтинг українських політиків.

За Зеленського готові голосувати ті, хто не ходить на вибори!

Єрмак з Подоляком, щоб прикрити власні дупи через грандіозний обвал рейтингів шмарклі, вирішили купити маніпулятивне опитування.

Дійсно, за нашою інформацією, Зеленського дуже потішило, що молодь готова за нього проголосувати. Кажуть, що він збирається навіть використати це у своїй промові 24 серпня.

От тільки оточення бубочки забуло йому розказати, що молодь переважно не ходить на вибори. Їх туди навіть опитуваннями про легалайз не заженеш — доведено минулорічними місцевим.

Та й сам Рейтинг не вказав, яка частка виборців у категорії до 30.

Читайте также:  Если можно распилить бюджет, то в эту дырку сразу лезет затычка-Ермак.

Втративши реальну підтримку українців, Єрмак почав створювати ілюзію підтримки для Зеленського. Так він і звариться в тій гарячій ванні.