Порошенко знову винний.

Вбогі виправдання подоляківської ЗЕботви вже просто смішать. Якщо під офісом президента збираються люди аби висловити невдоволення вироком Стерненку, значить винний Порошенко, бо за його президентства проти Стерненка відкрили справу. Ну так, ми вже зрозуміли, що головна проблема Зеленського в тому, що Порошенко не встиг збудувати багату й розвинуту Україну, аби саме нею тепер керував Зеленський. Але.

Порошенко знову винний.


Так, справа була порушена за президента Порошенка – так само як ще тисячі кримінальних справ. Тому що саме в часи Порошенка на Стерненка була подана заява. Так, справу не закривали. Так ватна еліта Одеси була сильно розлючена діяльністю Стерненка і хотіла його посадити. Тому на слідство постійно був подвійний тиск, з одного боку – патріоти, з іншого – вата. При чому тиснула вата не заявами «Стерненка треба посадити бо він проти «Русскава міра» — вона через адвокатів подавала клопотання, вимагала слідчих дій, тощо. Але.

Стерненка за Порошенка НЕ посадили. Тому що Поротнов тоді до України й не думав потикатися. Тому що вата яка хотіла посадити активіста, розуміла – буде реакція з Києва. Тощо й тощо. Справу тягнули, але до вироку не доводили. Проте.

Петро Порошенко вже два роки як не президент. Бажання посадити Стерненка, великий блогер-казкар Портнов висловлював від самого прибуття до України. Про справу Стерненка не міг не чути Давід Арахамія. Про Стерненка питали Зеленського журналісти. Доречне питання – ЩО зробила генеральна прокуратура в часи Зеленського аби справу переглянути і оцінити? Відповідь – ні чорта. На тлі призначення екс-адвоката Януковича (Бабіков) керівником ДБР, а колишніх адвокатів Портнова (Татаров) і Лукаш (Смірнов) та колишнього піарніка Іванющенка-Єнакієвського (Подоляк) в заступники голови ОПУ – це й не дивно.

Не помітити справу Стерненка за того рівня галасу було нереально. То що зробила зелена влада?

Окрема тема – те, що Стерненка засудив суддя призначений указом Порошенка та мовляв «от вони наслідки судової реформи Порошенка». Щодо судової реформи – дорікав би казан горщикові. За Порошенка був реформований Верховний суд, і створені умови для подальшого реформування судів, які зелена влада нині благополучно гробить. Як раз ті хто зараз волає про «от вони результати судової реформи» тоді вимагали від судової системи мега-ефективної роботи, в умовах 20%-го некомплекту самих лише суддів. А так не буває – реформа якоїсь установи, це завжди тимчасове падіння її продуктивності. Тому команда Порошенка мусила проводити реформи повільно, зважуючи кожен крок.

Але що робиться зараза? Якими реформами судів може похвалитися зелена влада? Печерським судом, який знову як в часи Януковича став судом «чого побажаєте?» Може тим, що справа Татарова по корупції потрапила не у Вищий антикорупційний суд (створений за Порошенка) а у Шевченківський – та так що навіть Шабунін заголосив, що «за Порошенка такого не було» і «Порошенко звільнив «свинарчука», а Зеленський покриває Татарова»? А може реформа – то підозра НАБУ судді Вовку, яку намагалася поховати у себе на столі генпрокурор Венедиктова?

Правда – така. Спроба зробити винуватим Порошенка, доводить – зелені генрокурори не певні, що справа не політична, тобто вони навіть не намагалися дізнатися, що там зі справою. Натомість офіс Зеленського крізь пальці дивився, як призначають в силові структури та в ОПУ функціонерів часів Януковича, та як звинувачують у вбивстві Тетяну Чорновол. Тому коли одного вечора під ОПУ прийшли тисячі людей – вони заголосили звичне: «Це Порошенко винний».

Бажаю їм горлати так само надалі. Чим частіше зелені будуть переводити стрілки на Порошенка, тим швидше від пересічних виборців пролунає питання: «А ви нам нащо, якщо вам кругом Порошенко заважає?!» Очевидно, відповідати зеленим буде нічого.

Читайте также:  И снова про медицинский вертолет во Львове.