Повторний розгляд «Закону про олігархів» №5599.

Повторний розгляд «Закону про олігархів» №5599.

Повторний розгляд «Закону про олігархів» №5599 через схвалення взаємовиключних правок навряд чи буде останнім (хоча деякі анонімні джерела пишуть вже, що «все там нормально, повторний розгляд не потрібен» — всупереч інформації, що в одному законі право внесення до списку олігархів одночасно віддається РНБО «за поданням КМ, члена РНБО, НБУ, СБУ або АМКУ» і НАЗК «за зверненням спеціальної комісії»).

Це навіть якщо не враховувати очікуваних висновків Венеційської комісії.

Але такі наслідки закономірні, якщо аж настільки поспішати із прийняттям очевидно популістського закону. Адже Зекоманда дійсно мусила встигнути «поки не почалось» (с): поки не прийшли платіжки за електрику і тепло, поки не закрились школи і садочки не через карантин, а через відсутність опалення, поки не підскочили ціни, поки знов не закрили мінімум кілька областей на локдаун…

Тобто, поки ще можна розраховувати на певні рейтингові дивіденди.

З іншого боку, показники «слуг» за різними версіями так і лишаються статичними, хоча за логікою мала би спостерігатись значна динаміка в обох напрямках. Але натомість Центр «Соціальний моніторинг» продовжує, як і в серпні, ставити «Слугам» майже 25% (24,7% в опублікованому вчора дослідженні), а КМІС продовжує позначати рейтинг «слуг» на рівні 20%, майже без змін відносно початку серпня.

Так, розкруткою «антиолігархічного закону» у владі займались і займаються достатньо активно. щоб розраховувати на позитивний іміджевий вплив. Однак такий факап з правками і переголосування вже, вважай, нівелювали можливий позитивний ефект. А от до серйозного негативу ще не дійшло.

Зрештою, з правками чи без, але ефект закону можна буде оцінити місяців десь за 4, ближче до кінця опалювального сезону. Коли виборці впевняться, що грошей в них не побільшає, субсидій чи пільг теж, платіжки зростуть і ще зростатимуть…

Тобто, ніякої матеріальної вигоди від «боротьби з олігархами» люди не побачать. А їм же ж майже обіцяли!..

Теперішня піар-кампанія довкола закону дійсно ж спонукала значний відсоток суспільства очікувати чи не буквального розкуркулення олігархів: «відібрати накрадене і роздати народу».

Хроника президента 24.09.21.

І коли цього не відбудеться – це буде значним розчаруванням – і розчаруються знов в Зеленському і його партії.

Тобто, в середньостроковій перспективі (якщо так можна оцінити кілька місяців) прийняття цього закону швидше зіпсує владі рейтинги, аніж підніме. — А посол Великої Британії Мелінда Сіммонс в себе в твіттері не просто натякнула, що для анонсованих суперпозитивних ефектів достатньо було просто почати належно застосовувати антимонопольне законодавство і повноваження АМКУ, а не вигадувати новий пафосний закон.

Повторний розгляд «Закону про олігархів» №5599.

Вона прямим текстом вказала на тимчасовість і кон’юнктурність «Закону про деолігархізацію» (а ще на політичну ангажованість і скерованість проти конкретних конкурентів). Бо для повноцінних і постійних змін потрібно значно більше зусиль – почати виконувати врешті вимоги західних партнерів, котрі вже давно і всім відомі («повна прозорість, рішучі антимонопольні заходи, реальна конкуренція в енергетичному секторі, сильне суспільне мовлення та, звичайно, судова реформа»).

Хоча провладні коментатори подають це як високу оцінку послом закону і повну підтримку.

Читайте также:  Зеленський вкрав 100 мільйонів гривень на фейковому опитуванні?