Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Президент предупреждает о последствиях

Из выступления президента Украины сегодня в Раде:

” Я прошу усім залишити вдома особисті амбіції та працювати на захист нашого спільного дому. Працювати разом з державою і так, як потрібно для захисту свободи і наших людей.

Коли триває така війна – не час для особистої політичної партизанщини десь тут у тилу, у медіа чи тим більше у столицях держав, які нам допомагають. Будь ласка, сприймайте мої слова максимально серйозно.

Україна йде до перемоги, про яку мріяли покоління людей, – і це можливо завдяки тому, що “вперше за кілька століть маємо одночасно загальнонаціональну єдність, свою власну функціонуючу державу і максимальне єднання світу заради підтримки України.

Ми не дамо нікому “відкотити” це до старих часів. Люди не дадуть. Світ не дасть. Наша єдність має бути такою ж міцною, як наші воїни”.

Переведу

Если кто-то из оппозиции, или просто из другой партии, или из экспертной среды в Вашингтоне, Брюсселе или Торонто скажет западным политикам, что внутри Украины не все так замечательно с коррупцией, демократией, свободой слова и тд, то – это предательство и это недопустимо в военное время.

И президент предупреждает о последствиях.