Прибиріть російський чобіт з українського паростка.

Просто прибиріть російський чобіт з українського паростка національної ідентичності, і навіть останні скептики побачать, що українська культура поб’є всі світові рекорди. Мені з 2014 року, з одного боку, важливо вболівати за своїх. З іншого боку — важливо, щоб раша відкочувалася від нас якнайдалі, очищаючи місце на наших сценах і в наших мізках. Так, мені не все одно — це ворог. І його несмак, його внутрішня пустота, відсутність у нього талантів повинні бачити всі. Він це заслужив.

Прибиріть російський чобіт з українського паростка.

Ми, українці, народ вдячний. Політичним союзникам, щирим шанувальникам, мирним ініціативам, чесним відносинам з оточуючими. Ми заслуговуємо на ті найвищі місця, які займаємо.

Ну, а ворога нашого представляла уродженка Таджикистану. Маніжа Далеровна Сангин, з мусульманської родини. І щось мені підказує, що щирого інтересу, а не політичних голосів, щодо неї було б більше, виконай вона те, що близько її народу, і її культурі, якби не занурилася вона в те, у що занурилася. З матрьошками і лицемірними молитвами.

Читайте также:  Відсьогодні Україна у "жовтій зоні" карантину.

Таджикистан не бере участі в Євробаченні. Напевно, Росія тому була і буде використана іншими народами лише як майданчик для прояву себе.Вельми неякісний майданчик, як я бачу.Вибирай себе і своє, як вибрала Україна. Це єдиний правильний шлях.