Приблизно рік тому в ці дні світ дізнався про ковід.

Новини з Китаю виглядали страшно: військові на вулицях, закриті регіони, відео (як виявилось, тролінг) з людьми що вмирають на вулицях з судоргами і кровостіканням, відкриті в рекордні темпи лікарні ітд.

Приблизно рік тому в ці дні світ дізнався про ковід.

Сьогодні, через рік, стало зрозуміло що людство і Україна, українці цю хворобу переживуть. Принаймні в цьому, немутованому вигляді. Але сьогодні, через рік, вже багатьох людей немає серед нас. І на жаль, епідемія забере ще багатьох.Та я хотів би поговорити про інше:Нагадати про те як держава, її інститути, її влада нас захищали впродовж цього року.

Нагадати про Нові Санджари, про те як 17 міліціонерів бігали за одним плавцем і про те як всю країну, весь бізнес закрили на карантині рік тому, для того щоб ізолювати нас від кількох сотень хворих людей, замість того, щоб ізолювати їх і контролювати джерела зараження (тих, хто повертався з-за кордону).

Водночас нагадати як при цьому з країни вивозились маски за безцінь (передаю прівєт митникам з голосу), що навіть лікарі не мали елементарних засобів захисту і самі ставали джерелами епідемії.Нагадати як вся країна, весь бізнес, сидів на карантині, але ресторан Велюр Колі-Каклєти працював.

Читайте также:  Чому мова має значення.

Як працював Епіцентр, а Володимир Олександрович з світою особисто зустрічав вантажі для цього магазину.Окремо хотілось би нагадати про московську секту, яка свідомо намагалась заразити якомога більше людейА влада, обмежуючи всіх, закриваючи всіх на карантині, нічого не робила з московською сектою.

Точніше, таки робила — влаштовувала віп-попів в інститути серця в персональні палати, ставлячи під загрозу важкохворихА ще хочеться нагадати за те, як гроші які виділялись на лікування і захист людей по-факту розпилювались на бравих 17-х міліціонерів що бігають за плавцем і розпилювались на вже збудовані Порошенком дороги.І про вакцинацію хочеться нагадати. Якої немає.А в Єгипті вже є.

Рік тому я, і багато хто інший, переоцінили загрозиХоч хвороба виявилась далеко не простою. Я її переніс, знаюАле якщо б це було щось смертельніше, якщо б в зоні небезпеки була інша категорія людей, більш соціально активних (люди працездатного віку, діти), то ми б сьогодні були в зовсім іншій ситуації, і багатьох з нас би не було.Епідемія, хвороба, обставини, фарт пошкодували нас, пошкодували українців, Україну.

Читайте также:  Міненерго знову штовхає сектор відновлюваної енергетики до стану невизначеності.

Це можна сприймати як такий собі автосейв долі, який зберіг нас від дій обраних нами злодіїв-ідіотів-брехунівІ тут питання лиш в тому чи цей автосейв вбереже нас і від інших руйнівних дій цих істот?