Про правду більше ніхто і не згадує.

Ну от да. Ми знову наступаємо на ті самі граблі. Що «хоч і цей син, та правда дорожче. Тому ми йдемо захищати його від свавілля». Так було з жулькою, гадькою, сєнцовим, тепер ось— стерненко.

Про правду більше ніхто і не згадує.

Після чого ці випущені на волю діти скидають остаточно свої маски і з новими силами починають топити своїх визволителів… Про правду більше ніхто і не згадує, захисників пропонують «валити з 5,45 або 7,62— кому який калібр до вподоби».. Гадька принесла цілий арсенал у сумці, і просила ще— «бо треба не менше 400 смертей». Гуляє на свободі, ніхто не саджає.

Мабуть знають— що визволяти ніхто не піде уже? Aleksandr LeshchinskyМне випередив Бєгущий Повар на 10 хвилин, бо ті ж думки щодо стерненка. Ситуація не з ним, а з судовим рішенням є не припустимою, тому так, я за ті акції, що відбулися сьогодні, але є одне але. Це все мені нагадує цирк з луцьким терористом. Почнемо з діяльності цієї особи ще до 2014.

Читайте также:  Россия боится Украину и Турцию.

Людина займалась невідомо чим, в т.ч торгівлею наркотиками. Далі людина примкнула до ПС, захищала Одесу від сепаратистів, а от ще далі, вона стала платним патріотом за викликом. З 2015 людина боролась з ненависним режимом бариги, далі доєдналася до акції хтозамовив гандзюк, потім активно агітувала за зе у 2019.

Маленька ремарка-замовликів Гандзюк, таких, як лєщ, найем, чи інших осіб, в т.ч. його, під судом над Антоненком не помічалося. Також не писали плакати вони, хто замовив Тимчука (не мало не багато, а депутат ВРУ і речник з АТО) А далі ще цікавіше. Раптово, суд над стерненком вирішили призначити одночасно з судом над Порошенком. І тут родзинка на торті-величезну заставу за стерненка вносить Степанов. Так, той самий, очільник МОЗ.

Який зв’язок між зленим міністром і Стерненком? І чому судове засідання призначили саме тоді, коли і над Порошенком? Ну на друге питання відповідь проста, а на перше-так, патріот за викликом Тепер щодо сьогоднішніх подій.

Читайте также:  «Імена катів з карти України — геть, це не обговорюється».

Так, вирок йому винесли, але знову довбані ці питання. Як і чому він звонив зеленському із зали суду, і чому перша особа держави взяла слухавку з невідомого номера? От на цьому сценаристи 95 кварталу і спалились, бо ми вміємо ставити собі і іншим незручні питання.

То ось що буде, зе візьме під особистий контроль це питання, запилить відосік, що вимагає неупередженного правосуддя, і правильних рішень, бо народ (хто сьогодні вийшов на вулиці), вимагає об’єктивного правосуддя (десь така нісенітниця), а він з народом.

А от колишня влада і деякі особи мали б припитнити істерики і маніпуляції, бо справа по Сегію з’явилась саме за попередників.

І вуаля, апеляційний суд виправдає стерненка, а нарід цілуватиме зленського в дупу. ПС. Гляньте на фото, де стерненку одягають кайданки, щоб забрати в СІЗО, а далі в колонію на 7 років. Там на фото нещасна людина. ПС. Для мене важливі Антоненко, Котеленець (Фортуна), Звіробій, Дугаль, Кузьменко, Федина, а не цей циркач, якому нічого не буде Д-М-А-Й-Т-Е!

Читайте также:  Почему Украина №1 только в заболеваемости и смертности?