Проект «Київська міська електричка» столична влада в черговий раз провалює.

Проект функціонує з 2009 року, в столиці й досі їздять зношені потяги, які постійно ламаються, кількість їх обмежена, хоча бюджет Києва дозволяє закупити нові потяги та вагони. Також, можливо розглядати закупівлю європейських б/в електричок та вагонів.

Один склад міського електропотягу коштує 9-11 млн євро, і гроші на такі проєкти столична влада, за бажанням, може легко знайти і у власному бюджеті і у іноземних банків-партнерів.

Проект «Київська міська електричка» столична влада в черговий раз провалює.

Замість закупівлі або нових, або б/в електричок «Київпастранс» намагається провести поточний ремонт та комісійний огляд рухомого складу міської електрички. Для проведення таких робіт було оголошено тендер на 12.4 мільйони гривень.

За підрахунками «Укрзалізниці» модернізація одного діючого потягу міської електрички коштуватиме близько 50-60 млн грн.
То що пан Кличко намагатиметься відремонтувати за 12 мільйонів? Сходинки до вагонів?

Нагадаємо, що в «Укрзалізниці» наголошували, що вартість проєкту оновлення приміського залізничного сполучення City Express буде коштувати приблизно 10 мільярдів гривень.

Можемо зауважити, що у столиці міська влада проводить лише «імітацію бурхливої діяльності», виділяючи на ремонт міської електрички мізерні суми. З таким відношенням і витратами міська електричка буде повільно занепадати й надалі.

Розвиток громадського транспорту у столиці для міської влади не є пріоритетом.

Тож громадяни й надалі будуть надавати перевагу власним автомобілям, що, звісно ж, буде сприяти лише збільшенню заторів, забрудненню повітря та швидкого зношення автомагістралей столиці.
Влада зайвий раз підкреслює, що на зручність громадян їй просто начхати.