Програш Кремля

Це при тому, що за три роки ми так і не змогли на рівні держави запропонувати якись змістовні відповіді на ворожу пропаганду.

Основний висновок котрий можна зробити на шостий день путінга під радою — програш кремля в інформаційному просторі.

Це при тому, що за три роки ми так і не змогли на рівні держави запропонувати якись змістовні відповіді на ворожу пропаганду. Не змогли системно побудувати лінію захисту та перейти у контрнаступ.

Мінстецьто провалив свою роботу, а ще й привів на роботу відверту прокремлівську фігуру з міцними бізнес-зв’язками в рф.

На мою думку поразка Кремля у тому, що як вони не намагалися, але зробити ПАПа зрадником інтересів України у проактивної аудиторії, котра була ядром Майдану і є драйвером змін — не змогли.

Тому вони зробили ставку на люмпен-пролетаріат у вигляді Соболєвих, Левченків, грузинського цирку та інших. Вони навіть намагалися змінити акценти з зрадника на суцільного корупціонера та узурпатора, як овоч.

Але і це не спрацювало.

Тому що коли ти довіряеш справу дебілам, жадібним ліваціонерам, то результат відомий. Більш того саме зараз, коли люмпенота знов перетворює парк на смітник, бажання тих самих активних 20% навести лад невпинно росте.

Читайте также:  Шабунисты на подъеме.

Програвши ідеологічно, програвши організаційно, Кремль буде й надалі спонсорувати новини про те як все погано у владі, ми будемо бачити «рейтинги» де прокремлівська йуля на 5% випереджає усіх в рейтингах.

Звичайно, не все фінансується рф. Звичайно в нас купа «ідейних» котрих втрачають вплив та активи і готові гатити з гармат заради свого доступу до держбюджету. Боротьба триває, але світло стало яскравішим.

Константин Нескоромный