Путин и Лукашенко согласовали 28 программ интеграции.

Вчера произошло знаковое событие.

Владимир Путин и Александр Лукашенко, 9 сентября, согласовали 28 программ интеграции Российской Федерации и Республики Беларусь.

Фактически это завершающий этап поглощения Россией беларуского государства. Даже символизм был выдержан Кремлём по-максимуму. Путин выступал за трибуной с государственным гербом России, а Лукашенко выделили трибуну без какой-либо символики. ведь фактически независимое государство Беларусь вчера подошло к исчезновению.

Путин и Лукашенко согласовали 28 программ интеграции.

И если бы Витя Янукович остался у власти, то и он бы подписал подобное соглашение. И про государство Украина мы бы должны были забыть. Вот такая ситуация. Грустная.

А ещё увеличивается опасность для Украины. Ведь граница с Россией увеличивается более чем на 1000 километров за счёт беларусов. Так что надо готовиться к тому, что Путин будет наращивать уровень агрессии. Ведь следующая цель для него — Украина. А для нас вопрос противостояния с ним — это вопрос выживания.


Путін продовжує поглинання Лукашенка.

Сьогодні вони погодили 28 союзних програм у питаннях економіки:

  • У 2023 році об‘єднаються ринки газу країн, нафти і електроенергії.
  • У 2024-му – створення спільного платіжного простору і запуск єдиної макроекономічної політики.
  • Запускається спільний доступ до державних закупівель і держзамовлень.
  • Не виключене політичне об’єднання, але після економічних інтеграцій, заявив Путін.
  • За необхідності проведемо зближення і у військовому плані, додав Лукашенко.
Читайте также:  ТСК закрило засідання та попросило опозиційних нардепів покинути залу.

Водночас, Росія намагається перед опалювальним сезоном поставити у стійло всю Європу — ціна на газ вже перевищила історичний максимум та сягнула позначки 700 дол за тис кубометрів.

Річ у тім, що у сховищах низькі запаси газу через холодну зиму. Крім того, спостерігаються слабкі темпи закачування — вони викликані дефіцитом пропозиції з боку «Газпрому». Тому й ростуть ціни.

Скидками на газ та політичним притулком Путін з потрохами купив міжнародного злочинця Лукашенка, а тепер йому ще потрібно, щоб Німеччина якомога скоріше сертифікувала СП-2. Тому й вдається до шантажу на всіх напрямах.

Якби не Революція гідності, за вказаним алгоритмом Ерефія з`їла б Україну ще у 2014-му, але ми вижили за рахунок активності громадянського суспільства та президента-патріота.

Вижили чи тільки відтягнули час? Це залежить від двох чинників: Вашингтону і мудрості нашого народу на наступних виборах.