Рада НБУ на чолі з маріонеткою Коломойського-Богданом.

Рада НБУ на чолі з маріонеткою Коломойського-Богданом Данилишиним допомогла «профспілці» ПриватБанку (так звана «профспілка Коломойського») переслати заяву в правоохоронні органи.Рада НБУ переслала правоохоронним органам скарги однієї з профспілок державного ПриватБанку.

Рада НБУ на чолі з маріонеткою Коломойського-Богданом.

Про це повідомив голова Ради НБУ Богдан Данилишин.«До правоохоронних органів направлено звернення профспілкової організації співробітників АТ КБ» ПриватБанк «та народних депутатів України», — написав він.

Данилишин додав, що Рада переслала правоохоронцям звернення низки інвесткомпаній про встановлення причин і обставин порушення їх прав та інтересів і про ініціювання притягнення до відповідальності посадових осіб, винних у таких порушеннях.

Зазначимо, що Данилишин потім кілька разів редагував цей пост, і в результаті взагалі прибрав згадку про ПриватБанк і профспілку.

Однак, в історії редагування вся інформація збереглася. Нагадаю, Данилишин вважається людиною Коломойського, з якими держава зараз судиться, щоб повернути їх мільярдні борги, і проти якого в США ФБР веде розслідування про відмивання коштів.

Профспілка створена Максимом Шевченком, що відповідає в ПриватБанку за повернення боргів, почала подавати позови до судів в Дніпрі, а потім в Києві, намагаючись скомпрометувати голови правління ПриватБанку Петра Крумханзла і нинішню наглядову раду банку на чолі з Шерон Іскі.

Читайте также:  Новый антирикорд в Украине.

Дії цієї профспілки інформаційно підтримуються маріонеткою Коломойського нардепом Олександром Дубинським. Цю профспілку обслуговує місцева дніпропетровська юркомпанія Sherman.

Коломойський намагається змінити керівництво ПриватБанку, щоб закрити ініційовані проти нього судові процеси.

Зараз з ініціативи цієї профспілки ініційовано близько 40 судових справ проти менеджменту ПриватБанку.