РАДІОСТАНЦІЇ ASELSAN ВИПРОБУВАНІ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЛІТАКУ.

Навчально-тренувальний літак L-39 з радіостанціями турецької компанії Aselsan успішно пройшов випробування на базі ДП «Одеський авіаційний завод»

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на власні джерела у Міністерстві оборони України

Радіостанція Aselsan на борту літака L-39 забезпечила дальність зв’язку на відстань у декілька сотень кілометрів.

Засоби зв’язку показали стабільну роботу навіть в умовах активної роботи різноманітних засобів радіоелектронної боротьби.

За результатами контрольних випробувань радіостанція типу 9681 V/UHF Aselsan на борту літака L-39 продемонструвала дальність зв’язку від 90 км до 240 км відповідно до висоти польоту. Також була підтверджено, що радіостанція типу 9681 V/UHF Aselsan забезпечує сумісну роботу з радіостанцією старого парку Р-845 в аналоговому режимі.

РАДІОСТАНЦІЇ ASELSAN ВИПРОБУВАНІ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЛІТАКУ.
УКХ-радіостанція 9681 V/UHF виробництва компанії Aselsan

Особлива увага на випробування приділялась перевірці роботи радіостанцій в умовах протидії засобам РЕБ. Для постановки радіоперешкод як цифровому, так і в аналоговому режимі використовувалися вітчизняні та закордонні засоби радіоелектронної боротьби.

Під час роботи станцій РЕБ на частотах бортової радіостанції Aselsan при включенні в режим ППРЧ зв’язок був відмінний в обох напрямках. Зазначається, що в цьому випадку пілоти оцінили зв’язок на «добре» і «відмінно».

Випробування підтвердили, що радіостанції Aselsan в різних режимах роботи (аналоговий, цифровий, цифровий зашифрований та ППРЧ) та визначених частотах забезпечують двосторонній зв’язок з якістю не гірше 4-х балів за 5-ти бальною шкалою.

У 2017 р. УКХ-радіостанції від компанії Aselsan стали переможцями у порівняльних випробуваннях, які пройшли у Збройних силах України і закуповуються для оснащення частин Сухопутних військ, ракетних військ та артилерії, частин Протиповітряної оборони.

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]