Реформ нема і не було ?

Колись після Майдану наташі мосєйчук стали розповсюджувати мислевірус, що «реформ нема». Люди загинули задля руху України до Заходу, а «реформ нема», «влада прийшла на крові».

Реформ нема і не було ?Потім реформи пішли і трьохрубльові наташі стали розповсюджувати мислевірус: «імітація реформ». Реформи це не реформи, це імітація реформ. А коли реформи повалили таким водоспадом, що весь Захід став висловлювати захоплення, включно з топовими політики, канцлеркою Німеччини, колишнім прем’єр-міністром Британії і тд, наташі стали казати — «зупиніть реформи, вони вбивають країну».

А потім всім стало пофіг на реформи і рух до Заходу. І тепер в нас наратив: черговий фількин закон «проти олігархів» від клоуна олігархів.

Насправді, в чиїх руках ЗМІ, тих і наративи. Медіа-система вибудувана олігархами не зруйнована, 17 стаття Конституції, де про інформаційну безпеку, повністю провалена. ЗМІ залишилася в руках коломоїв, а наташі, шустери, лещі і інший слиз тепер мають будку і миску.

І тому зараз ні реформ, ні руху до Заходу. Ні крику з усіх помийок.
————

Реванш відбувся не через поганий нарід, який проголосував за маріонетку олігархів. Нарід тупий, бо його ͟д͟о͟з͟в͟о͟л͟и͟л͟и одебілити.

Насправді реванш відбувся з двох причин:
1) вороги кинули величезні ресурси на підрив інформаційно-психологічної безпеки України, і
2) стратегічний прорахунок постмайданної влади, яка повірила, що «мудрий нарід розбереться сам».

Наші вороги, якими виявилися не лише РФ, але і внутрішні олігархи з паспортами третіх країн, мали в своїх руках зброю — інформацію. І вони на повну використали цю зброю проти нашого населення. Олігархи щодня залякували українців вбивствами, згвалтуваннями, аваріями, та фейк-ньюз.

Залякування досягли головної мети — відключили мозок у об’єкта впливу. Олігархи і РФ виштовхнули наше населення з інформаційного поля на юморну обочину Кварталу, де українців вже підхопив Зеленський.

Далі опинившись в Кварталі, населенню а) дали жарти, як спосіб сховатися від жахливих новин, б) візуалізували образ хорошого царя.

Важливо не просто дати мрію. Візуалізувати її, кристалізувати її образ у свідомості об’єкта — ось це надважливо.

Після цього олігархи просто перекинули місток від Голобородька до виконавця його ролі, ніби н@ркоман Зеленський справді має риси свого головного героя….

Ось головні причини, що призвели до реваншу. Дозвольте ворогу використовувати інформаційну зброю і він будь-яке суспільство перетворить у стадо свиней.