Революція гідності — один з ключових моментів України.

Нещодавно у Верховній Раді прийняли постанову №2739, як раз у роковини початку Майдану і Революції Гідності. Про це щось мало зустрічала у своїй стрічці постів, не знаю чому так, можливо, просто мені не траплялись на очі, а можливо людей настільки поглинуло інформаційне інферно, що не приділили уваги. Натомість це дуже знакова подія, як на мене. Тому що будь-які переламні для державотворення моменти мусять бути зафіксовані законодавчо, їм має бути надане чітке визначення на рівні головного законотворчого органу країни, тобто Верховної Ради.

Бо будь-яка цивілізована держава закріплює у відповідних рішеннях ті цінності та констатації, які важливі для її народу. У нормах Конституції, у законах, у постановах, у політичних деклараціях та заявах. Отже, ВР засудила злочинний режим екс-президента Віктора Януковича, «за» проголосували 295 парламентаріїв.

Рада таким чином заявила, що Революція гідності — один з ключових моментів українського державотворення та виразник національної ідеї свободи.

Революція гідності — один з ключових моментів України.

«Трагічні події Революції гідності, анексія Автономної республіки Крим та міста Севастополя, а також триваюча збройна агресія Російської Федерації та окупація нею окремих районів Донецької та Луганської областей стались не в останню чергу внаслідок політики Віктора Януковича та сформованого ним злочинного режиму, який підтримувався Російською Федерацією і діяв всупереч національним інтересам України» (кінець цитати).

Читайте также:  В Євросоюзі домовилися про розробку паспортів вакцинації від коронавірусу.

Крім того, протиправну діяльність окремих працівників підрозділів міліції особливого призначення «Беркут», міліціонерів, військовослужбовців внутрішніх військ, судових виконавців, прокурорів, суддів та інших посадових і службових осіб під час Революції гідності Рада засудила як таку, що завдала непоправної шкоди державі та суспільству.

Деякі можуть спитати, а нашо ото всьо потрібно. Так от, коли є чітке, зафіксоване в законодавстві визначення, то вже ніяка падлюка не зможе спекулювати поняттями «гасударствєний пєрєварот» і рештою трешу. Звісно, якісь умовні Бужанські та Шуфричі можуть і надалі розпинатись і сходити на гівно та піну, але то вже буде в свинячий голос, бо це буде лише їх особиста, нікому нафіг не потрібна думка.

А взагалі їм треба на лобі викарбувати, що якби не Янукович і тодішня влада, що з останніх сил чіплялася за свої корита, на Майдані не сталося би жодної смерті. Жодної. Бо мантра «майданавци тоже стрєлялі» — їх улюблена. Віктімблеймінг як він є. Зробити винною жертву. А от тепер їм меч від Волобуєва у цих спробах. Отак от.PSНе знаю, чи вдасться мені хоч трохи розбавити треш в стрічці, але я хоча б спробувала.PPS

Читайте также:  Степанов популяризирует вакцинацию на личном примере.