Результати вчорашнього засідання РНБОУ.

Результатів вчорашнього засідання РНБОУ я чекала не з такою цікавістю, як результатів попереднього, хоча звісно ж була заінтригована, чого раптом так часто тусять. Вау-подій там не сталося попри все, по пунктах перераховувати не буду, хто не лінивий, той і сам знайде та почитає, напишу лише про те, що зацікавило особисто мене.

Результати вчорашнього засідання РНБОУ.

А зацікавив мене пункт про подвійне громадянство. Ні для кого ж не секрет, що в Україні подвійне громадянство заборонене законом, але ж деякі хитросракі громадяни мають і два, і навіть три. А деякі хитросракі вищого левела навіть в парламент пролізають з прихованими громадянствами, і нікому ніде не тисне.

Як згадаю парламентські вибори і історію з Куницьким (Саша Войнє, якщо хто забув), то одразу аж кушоць нє могу, а ще ж є сука православна™ Новинський, але я знову відволіклась. Бо ще крім цих громадян є ті, що мають документи про громадянство Росії (Данілов назвав їх «аусвайсами»), які наших людей на окупованих територіях примушують отримувати, аби вижити.

Читайте также:  «Укренерго» отримало 27,5 млрд грн збитків у 2020 році.

Звісно, купа є й таких, що і без примусу отримують паспорт від лаптєй, щоб доїти бабло з двох джерел, і дуже непогано себе почувають. Але якщо від «аусвайсів» після деокупації буде досить легко позбавитись, то що робити з випадками подвійного громадянства на підконтрольній території, в законі чіткого визначення немає. Чим власне і користуються хитросракі громадяни.

Отже, вчора одним з рішенням РНБО стало доручення Кабінету міністрів у двомісячний термін підготувати відповідний законопроект. Який, звісно, після цього мусить пройти всі процедури в парламенті, в тому числі і дискусії.Як би то не було, але державі конче потрібні робочі і ефективні інструменти для того, щоб контролювати відсутність на вищих посадах (в органах державної влади або місцевого самоврядування) осіб з подвійним громадянством.

Також це стосується керування підприємствами стратегічної галузі.Якщо це зрештою відбудеться, це буде дуже, дуже важливим кроком. Ну і лютий вереск умовного хитросракого Новінського я би теж залюбки послухала.PSЩе я вчора поржала з феєричної історії, як вимкнули «Перший незалежний».

Читайте также:  Новый рейтинг «Форбс» - крайне неприятный подарок для Офиса президента.

Так, той самий, який створили вигнанці-пілігріми із заблокованих телеканалів Медведчука, вірніше, купили у свободівців (це окремий пікантний марципан у всій цій історії). Вчора вони з помпою почали супутникове мовлення, назапрошували гостей, та попиздіти встигли лише годину, після чого мовлення було заблоковане, лишилися лише інтернет-канали, що суттєво знизило вплив на ЦА

.Скабєєва мало не луснула у себе в телеграмі від злості. Цікаво, чи встиг туди добігти Допа, бо збирався там яскраво тусіть з ЛєноБондарєнко, навіть анонс робив у себе в тг-каналі, шо всіх там в ефірі парвьот.

Хто заблокував мовлення новоствореного розсадника вати наразі невідомо, Данілов морозиться і каже, що це питання на РНБО не розглядалось, начебто це за розпорядженням СБУ відбулося, але головне в тому, що вони заткнулись. Не знаю, чи буде «Другий незалежний», але це принаймні весело.Тож нормальна вчора була п’ятниця, і погода годна.Майте гарні вихідні.