Ринок електричної енергії в Україні не працює.

У Європейському Союзі розчаровані діями України на ринку електричної енергії. Про це заявив голова представництва ЄС в Україні Матті Маасікас під час 12-го Європейсько-українського енергетичного дня.
«Якщо десь осторонь залишити теплоелектростанції, а ознайомитися з цінами… для домогосподарств, враховуючи і крос-субсидії, і інфраструктуру, багато чого із заявленого не було виконано. І кожного дня ми бачимо, що виникають нові витівки, і стає все важче і дорожче працювати на енергетичному ринку України», — сказав Маасікас.

Ринок електричної енергії в Україні не працює.

ЄС пропонує Україні доступні інструменти, але виникають питання, чи є в нашій країні науковий потенціал і кадрові резерви, щоб вміло ними користуватися.

Також, представник ЄС звернув увагу, що державні кошти в енергетичному секторі України витрачаються неефективно і нинішня ситуація з карбоновими викидами від виробників негативно позначається на економіці Євросоюзу.

Схоже, що влада вміє лише підвищувати тарифи, а протистояти олігархам та налагодити ефективну роботу ринку електроенергії не вистачає розуму.

Читайте также:  Сестра «слуги» потролила Зеленського.