Росія буде атакувати в ПАРЄ.

«Державна Дума Російської Федерації має намір підготувати до ПАРЄ заяву щодо утисків російськомовних громадян в Україні у зв’язку з переходом сфери обслуговування на українську мову»…

Вони- в ПАРЄ- через нашу мову в нашій державі?!?! Ну-ну… Вашим космонавтам штатівські їжу дають на орбіті, бо нема чого їсти- «НОЖКИ БУША», початок…

Тим часов в США— скоро Байден стане презедентом, але вже:-Кандидат на пост держсекретаря США Тоні Блінкен:»Я підтримую продовження надання Україні допомоги у вигляді оборонного озброєння вражаючої дії. Також я підтримую програму з тренування військових».

Росія буде атакувати в ПАРЄ.

«Якщо загрозою України ззовні є Росія, то її внутрішніми загрозами є корупція, брак інституцій, які можуть ефективно вести країну. І ми повинні допомогти українцям з цим також справитись, тому що навіть якщо ми успішно триматимемо Росією на відстані, але загроза всередині продовжуватиметься, їм буде дуже важко збудувати життєздатну демократію”-Кандидат на посаду глави Пентагону Ллойд Остін, вчора:

«Підтримка України у сфері безпеки й оборони в контексті протистояння агресії Російської Федерації залишатиметься пріоритетом для Сполучених Штатів Америки».-Речниця Байдена Джен Псакі(не треба навіть писати, що про неї росЗМІ лилИ):

«Я досі тут, так само як і сильна демократична Україна».

Читайте также:  Зеленський – співучасник «значної корупції» Коломойського.

І так далі, і так далі… Ще ремарка- як сказав Байден нещодавно, Україні легко не буде. Але ж- нам не звикати, та й не до нас слова- до зе-влади(дякую «плівкам деркача» і розголосу від дурепи Дубинського).Світлина- віцепрезидент США за Обами Джо Байден і журналістка Гонгадзе під час вшанування Героїв Небесної сотні. Київ, 21 листопада 2014 року.