Росія спеціально провокує загострення регіональної обстановки для визначення реакції України − ГУР

Росія спеціально провокує загострення регіональної обстановки для визначення реакції України − ГУР

Росія нарощує гібридну  агресію проти України, комбінуючи силові й пропагандистські форми та методи для реалізації своїх загарбницьких цілей.

Про це інформує Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Так, цього тижня країною-агресором інтенсивно поширювались відеоматеріали про рух російських ешелонів із військовою технікою у бік кордонів із Україною, демонструвались прольоти російських бойових гелікоптерів та літаків, та їх готовність до негайного застосування.

«Водночас російські окупаційні адміністрації наполегливо «рекомендували» жителям тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях тримати всі документи при собі на випадок стрімкого загострення ситуації з вини України. Крім того, поширювались чутки про нібито планування евакуації літніх осіб, жінок та неповнолітніх дітей на територію Ростовської області (РФ)», − йдеться в повідомленні.

У такий спосіб Росія спеціально провокувала загострення регіональної обстановки  з метою визначення реакції України та її партнерів для оцінки готовності спільно протистояти російській збройній агресії.