Російська мова на телебаченні.

Сьогодні зелена влада в надцятий раз буде просувати російську мову на телебаченні і відповідно знищувати мову українську. На 16.00 знов збирається Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Російська мова на телебаченні.

Сам там після вчорашнього провалу будуть просувати повну русифікацію медіапростору та повернення московських серіалів та фільмів.Така беззаконна «наполегливість» слуг свідчить про одне — за масштабними атаками на українську мову стоїть особисто Зеленський. Саме він хоче щоб його «квартали», «свати», «папіки» та інша промосковська непотріб далі знімалась російською мовою.

Весь вчорашній день слуг «переконували» проголосувати та знищити мову. Разом з ОПЗЖ у них цілком може вистачити голосів Зараз все залежить саме від нас. Адже саме ви можете написати на їхніх сторінках, в особисті повідомлення, сказати це особисто чи будь яким іншим чином — НЕ голосувати за знищення мови.

Вже зрозуміло, що за «патріотичною» картинкою Зеленського останніх місяців, криється «русскій мір» та інтереси промосковських сил…

Читайте также:  Урочисто відкриті прапори до Дня незалежності в регіонах.