Російська мова офіційного статусу на Донбасі.

Ну що, зелена шмаркля підтвердив намір надати російській мові офіційного статусу на Донбасі. Тобто «спростування» від представника президента у ВР, що це була лише власна думка Богдана, це був лише блеф.

Насправді чужинці зібралися вводити російську мовно-культурну автономію на частині території України. Вітаю!

Замість об’єднувати навколо української мови, бо об’єднання навколо будь-якої іншої це вже не Україна, — вони нас роз’єднують. При чому роблять це під фарисейским соусом «давайте не дєліть людєй!».

Давайтє нє дєліть і поетому я вас раздєляю: до однієї частини буду звєртатися українською, а к другой — буду обращаться на русском». От таке не дєліть. Фарисейство. Хуцпа.

Ще у Біблії сказано: «дім розділений всередині — упаде». Саме це нам пропонує влада Коломойських, Шефірів і Зеленських. Розділити нас зсередини.

Це робив царський уряд, це робив СССР. Створити в українському тілі анклави своєї культури, на які потім спиратися. І цей зрадник уступає агрессору. Путін заборонив Україні українську мову, а щоб доходило краще, розпочав війну. І цей поц взяв под козирьок.

Читайте также:  Страны обсудили ситуацию вокруг Украины.

Зрозумів мову наїздів і шантажу і здав назад. Агрессор завдяки Зеленському зрозумів, що з Україною можна розмовляти мовою гоп-стопу. А отже це тільки питання часу, коли буде наступний гоп-стоп.

Тут можуть сказати, що посилання на окремий мовний режим є в законі про особливий статус ОРДЛО. Так, але там прив’язка до регіоналівського мовного закону.

А попередня влада домоглася його скасування через Конституційний суд. Тому ніякої окремої мови в ОРДЛО ми б не дозволили. Але ж ви сдєлалі ето вмєстє.

Тепер, оскільки у нас немає законного механізму вводити на окремій території окремий мовний режим, можна впевнено стверджувати: після парламентських виборів вони будуть відміняти сьогоднішній мовний закон (окремий привіт тим, хто казав, що цей закон був би і без Порошенко).

Не допустити цей сценарій — завдання всіх здорових сил суспільства.

Джон Смит

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]