Розрив ватного мозжечка.

Куди тепер подіти оті штампи про "торгівлю на крові", про "торгових партнерів", завдяки яким організмами маніпулювала ворожа пропаганда?

Сьогодні Порох добряче наламав штампів організмам, які вже 2-й місяць в прямому сенсі піаряться на крові.

Куди тепер подіти оті штампи про «торгівлю на крові», про «торгових партнерів», завдяки яким організмами маніпулювала ворожа пропаганда?

Куди тепер засунути слова лаврова, які в якості основного контраргументу використовували бригади амеб?

Що тепер відстоюють так звані «редути» за 400 грн на добу, які обіцялися звільнити полонених і 2 місяці розказували амебам про «танки з підприємств ахметова» і «маргіналів з автоматами»?

От і рушаться сьогодні манясвіти особин, які не гребували транслювати штампи кремля і прямо піаритися на смертях.

І за тим особливо цікаво спостерігати, бо як завжди, люди з ефектом Даннінга-Крюгера бачать не себе (яких знову розвів кремль черговою савченко з квадратною ряхою повною тигрових криветок), а намагаються бачити якусь непослідовність порохоботів, які тепер мали б бути за блокаду чи намагаються шукати «непослідовність» на кшталт «геніального» запитання для рівня неандертальців «чому Порох блокує — він молодєц, а блокадники — це злочин?»

Ну що ж відповім…

1) Рєбята, за мою послідовність не переживайте. Я на відміну від вас на льоту по 6 раз не перевзуваюсь і багатошарові стандарти не використовую.

2) Про те, що ми не будемо купляти нічого в курченка я написав ще 01 березня. Пункт 2 цього поста.

3) Я, як був проти цього цирку, який не мав нічого спільного з блокадою і був піаром на смертях і полонених, так і є проти цього цирку.

4) Я, як тоді, так і зараз, прекрасно усвідомлюю, що порти і залізниці, які б дали можливість забезпечити доставку вугілля з закордону — не побудовані

5) Я, як тоді, так і зараз, прекрасно усвідомлюю, що нові ГЕС і АЕС не побудовані

6) Я, як тоді так і зараз стверджую, що Україна втрачає своє місце на метал.ринку, а його займає наш ворог

7) Я, як тоді так і зараз, прекрасно усвідомлюю, що ми втрачаємо податки і робочі місця

І це все є НАСЛІДКОМ ТОГО ЦИРКУ, ЯКИЙ ТИ, ДУРНЮ, ПІДТРИМУВАВ. Це ціна того цирку.

І сьогоднішнє рішення РНБО — це не рішення від добра, це НАСЛІДОК того, до чого привели дії «блокадників по 400 грн«. Тому, в цьому рішенні нема перемоги і ми за це заплатимо сповна.

Бо в тому і є різниця між «Петром, який блокує і «хлопцамі афериста гріщина».

Різниця в тому, що нормальні люди є відповідальними за свої дії і планують їх, спочатку забезпечують перспективу, дають відповідь на запитання «Що далі?», а потім роблять.
Я сподіваюсь, що влада знає відповідь на запитання «Що далі?» і зможе забезпечити стабільність енергосистеми країни і наповнення бюджету.

В той час як ублюдки-аферисти перекривають колії посеред опалювального сезону і блокують спорудження ГЕС на Дністрі, спеціально, щоб спровокувати колапс. Бо їх не цікавить доля українців, їх цікавлять примарні рейтинги їх сміттєвої партії.

Mason Lemberg