Розробити загальний стандарт новин у ЗМІ.

Зеленський доручив Кабінету міністрів до 31 грудня 2019 року розробити та внести на розгляд до ВР законопроєкти щодо вимог та стандартів новин, механізмів запобігання розповсюдженню недостовірної інформації та її спростування.

Відповідний указ №837/2019 розміщений на сайті глави держави.

Лікнеп для актора, який так і не зміг стати справжнім президентом:

Одними з основних журналістських стандартів, принципів діяльності ЗМІ і стандартів новинної журналістики є баланс між правами журналістів на свободу слова й інформації і незалежністю ЗМІ як від інтересів держави, так і від будь-яких партійних, бізнесових чи групових інтересів.

Головним стандартом вільної журналістики також є те, що на рішення журналістів не має впливати жоден політичний тиск, в першу чергу влади і окремих чиновників.

Не шановний Володимире, засунь свою совєцьку ідейку в дупу. Після слів твого смотрящого Богдана, що журналісти зеко-манді не потрібні, ти і так маєш нульовий авторитет в журналістській спільноті (за виключенням кишенькових медіа-хвойд олігархів),

а після сьогоднішньої спроби «стандартизації» журналістських новин можеш назавжди розпрощатися з надією на повагу будь-кого з незалежних працівників мас-медіа.

Читайте также:  Акції протесту проти диктатора Лукашенка тривають вже 4 місяць.

[kkstarratings]